Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a 17 év korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 17 év korkülönbség már túl sok? [én 35 vagyok a lány 18]

Figyelt kérdés
Tudom, most sok negatívumot fogok kapni, de érdekel hogy a világ mit gondol, ha egy ilyen kapcsolatról van szó. Megismertem egy lányt aki nagyon tetszik és úgy gondolom nagyon sok közös van bennünk. Ő sokkal érettebb a koránál én meg sokkal fiatalosabban gondolkodom mint a korosztályom. [pl: nem szeretnék még egy jó darabig gyereket. Nem érzem magam késznek rá.] Ha beszélgetünk fel sem tűnik a korkülönbség. Leszögezem, nem trófeának szeretném mielőtt jönnének ezek a kommentek, tényleg komoly kapcsolatot szeretnék vele. A lány még szűz, de nekem a szex sem elsődleges szempont, hajlandó lennék bármennyit várni amíg ő is úgy érzi hogy benne lenne. Szerintetek egy ilyen kapcsolat halálraítélt? Van esetleg ellenpélda? [Minden véleményre kíváncsi vagyok, de normális hangnemben legyetek szívesek válaszolni.]

2021. aug. 7. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nekem mindig tetszettek az idősebb férfiak, így számomra elfogadható lenne, ha jól kijönnék a másikkal. Viszont kb a gyereked lehetne, ő épp, hogy felnőtté vált. Úgyhogy fel kell készülnöd arra, hogy csúnyán fognak rátok nézni. Illetve arra is, hogy valószínűleg nem melletted fog megöregedni, hiszen csak a szárnyait bontogatja még, neked meg már megvan a kialakult életed...
2021. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem feltétlen halálraítélt, de biztos hogy sokkal több a buktató, mint kisebb korkülönbségnél.
2021. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

"Ő sokkal érettebb a koránál én meg sokkal fiatalosabban gondolkodom mint a korosztályom."


Legalább egyikőtök lehetne normális.

2021. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Ez nagyon gáz.
2021. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia! Most, jelenleg nem gáz. Mert kb hasonló érettségi szintén vagytok. De te akármennyire is vagy éretlen típus, öregedő fogsz mellette. Egy mai nő kb 25-35 évesen akar gyereket. Addigra te 42 felett leszel. Az már 1 generációs különbség. Mire gyereketek lesz te már a nagyszülő szerepben lehetnél szinte. Volt hasonló a családomban. Az idős férj amikor összejöttek még jóvágásu aktív férfias 50-es volt. Feleség 30. Majd a férj 60 évesen hirtelen megöregedett. Ez gyakori. Akkor jön a gyors öregedés. Feleség még fitt, vidám, tervezne, élne, a férje már nyugodna, csendesülne. Nem egy korosztály! Én nem kötnék le egy fiatal lányt. Illetve neked is az lenne a jó ha korodbeli, családra vágyó asszonykát találnál. Most oké, de később kitűnik majd a különbség.
2021. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten szolva magaddal cseszel ki, a lanynak 18 evesen meg eleg sok ideje van mindenre.


Ezer szazalek, hogy nem maradtok egyutt. A lanynak most kezdodik az elete, rengeteg uj ember, uj impulzus fogja erni az elkovetkezendo 5-8 evben, foleg, ha egyetemre kezd jarni.

Ha kicsit is ambiciozus akkor kulfoldi osztondijak, kulfoldi munkak, TDK talalkozok, hetkoznapi bulizasok, nyari szunetek, es korabeli sracok szazai :D varjak. Te meg dolgozol, adott esetben mar sajat ingatlanod van egy adott helyen, egyre kevesbe szivesen dobod el a kialakult szokasaidat, dolgaidat.


Nem egyenrangu kapcsolat lenne a tietek, hiszen neked sokkal tobb eroforrasod van mar. Az a termeszetes, ha egy par egyutt epiti fel az eletet, nem egeszseges, ha az egyik mar megteremtett dolgokat, a masik meg jon utolag, mert mindig vendegnek fogja magat erezni.


Szoval hiaba tervezel komolyan, es hiaba tisztessegesek a szandekaid, barmekkora osszegben fogadnek arra, hogy 5, de inkabb 2-3 even belul szetmentek. Egyszeruen ilyen az ember fiatalon. Probalkozni akar, tapasztalatokat szerezni. Foleg, ha 18 eves korara meg nem volt senkije, akkor ez meginkabb igaz. A "vegre kapcsolatban vagyok" erzes miatt megnovekedett onbizalmat eszreveszi majd a kornyezete is, es hatvanyozottabban tobb megkeresest fog kapni a korulotte levo sracoktol.


Egy szo, mint szaz: 34 evesen egy 18 eves lany mellett kizarolag az idodet es eroforrasaidat pazarolod.

2021. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen lányt, aki mindig durván idősebb faszikkal jön össze. Az elején nagyon furcsa volt, de aztán megszoktam, elkönyveltem úgy, hogy ő ilyen és kész. Nem tudom van-e a korkülönbségnek köze ehhez, mert elég temperamentumos személsiség volt a csaj, de mindig rövid kapcsolatai voltak, egy évet sosem bírt ki egyik kapcsolat sem. Őt a korabeli fiúk egyáltalán nem érdekelték, sőt! Nagyon negatívan beszélt róluk. Szerintem működhet amúgy, nem ti lennétek az első ilyen pár, ezer és egy ilyet látott már a világ.
2021. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Semmi értelme.

Most kezdi az életet, amit te már egy évtizeddel korábban megtettél. A mai világban ez baromi nagy különbség.

Én biztos elengedném.

2021. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim között 18 év van, anya 17, apa 35 éves volt, amikor megismerkedtek. A mai napig együtt vannak, és szeretik is egymást.

Én viszont mindig is érzékeltem, hogy túl sok idő van közöttük, vagyis inkább az a gond, hogy teljesen más világban nőttek fel. Meg már gyerekként is arra gondoltam, hogyha például apa már 60 éves "öregember" lesz, akkor anya, aki még fiatalos, vajon meg fogja-e csalni? Vagy hogy mi lesz anyával, ha apa meghal?

2021. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen. Ezeket kell mérlegelni amiket leírtatok. Viszont még nem akarok arra gondolni hogy mi lesz majd ha 60 körül leszek. Akkor ti azt modjátok hogy azért, mert 25 év múlva ki tudja mi lesz, ezért most meg se próbáljam? Ha szerintetek úgyse lenne hosszútávú kapcsolat akkor meg amúgy se kell a távoli jövő miatt aggódni.:) Jó nyilván csak magamat próbálom hitegetni hogy működhet a dolog és ne az emberek véleményével foglalkozzak hanem hogy mit érzek.
2021. aug. 9. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!