Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szemétség azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség azért elutasítanom egy lányt, mert a kifőzdében vett magának a menü mellé egy kólát is?

Figyelt kérdés

Én inkább a mellette lévő kisboltban szoktam venni.

Amit ő csinált az szerintem nagyzolás. Mivel természetes módon, ösztönösen tette, ezért ebből leszűrtem, hogy számomra nem elég spórolós, így hosszú távon nem jönnénk ki jól.



#spórolás #elutasítás #kifőzde #rideg kemény szabályok
2021. aug. 11. 21:16
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 yzf ***** válasza:
100%
A hátulját előre kifordìtás előtt,majd utána is
2021. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
100%

10

Igazi sóher vagy apám...

Volt egyáltalan valaha nőd?

2021. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
100%
Ez komolyan nagy probléma, szerintem is...
2021. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
84%
Én nem azért utasítottam volna el, mert a kifőzdében vette a kólát, hanem mert kólát vett, és nem csapvizet kért.
2021. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 A kérdező kommentje:

#12


Volt, de akkor szabadjára engedtem a gyeplőt.

Nem is tudtam semmit spórolni.

Minden nap új friss kaját kellett enni, csirkemell, vagy valami más.

Maradékot ő már meg nem ette.

A nagyobb kiadásokat is azonnal akarta. 5 évem ment rá feleslegesen.


Ezúttal olyat keresek akivel egyezik a szemléletünk.

2021. aug. 11. 21:37
 16/70 anonim ***** válasza:
100%

"rideg kemény szabályok"


Olyan szabályokat alkalmazol társkeresésnél, amilyeneket akarsz, és olyan elvárásokat támasztasz, amilyeneket akarsz.


Nekem van olyan barátnőm, aki téged pl. azért utasítana el, mert kólát szoktál inni, vagyis nem igazán törődsz az egészségeddel, és amire rendszeresen pénzt adsz ki, az nem csak értelmetlen, de még egészségtelen is.


A konkrét kérdésedre visszatérve nyilván van az a kereset, aminél 100 Ft plusz kiadás is meggondolandó, és van az a keresetű ember, akinél az, ha akár csak öt perc plusz ideje rámegy a kisboltos körre az értékes szabadidejéből, akkor igazából többet veszít, mint amennyit mások szerint megspórolt.

2021. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 A kérdező kommentje:

#16


Én nem iszok kólát a lány vette magának, bár ez most lényegtelen.


Mindketten nagyjából magyar átlagbérért gürizünk. Épp emiatt kellene

ezen is spórolni.

2021. aug. 11. 21:40
 18/70 anonim ***** válasza:
100%
Egész életen át nem lehet spórolni. Havonta egyszer csak vehet már egy sza.os kólát a menü mellé.
2021. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
94%
Kifőzde és kóla?? Én otthon főzök és csapvizet iszok. Hát ha sajnálod tőle, hogy a saját fizetéséből kólát vagy bármit vesz magának, akkor jobb, ha nem jártok.
2021. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 A kérdező kommentje:

#18


2-szer ebédeltem eddig vele és mind a kétszer vett valamit az adott étkezdékben. Nála ez alap és nem csak alkalmanként.


#19


Nem sajnálom tőle, csak ebből kiderült, hogy nem illünk össze.

Nem tudom emiatt miért kell megsértődni.

2021. aug. 11. 22:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!