Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szemétség azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség azért elutasítanom egy lányt, mert a kifőzdében vett magának a menü mellé egy kólát is?

Figyelt kérdés

Én inkább a mellette lévő kisboltban szoktam venni.

Amit ő csinált az szerintem nagyzolás. Mivel természetes módon, ösztönösen tette, ezért ebből leszűrtem, hogy számomra nem elég spórolós, így hosszú távon nem jönnénk ki jól.



#spórolás #elutasítás #kifőzde #rideg kemény szabályok
2021. aug. 11. 21:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%

#30

Pont ezen gondolkoztam én is , hogy valaki màr megint beöntött egy kupac szart, a közösség probàl vàlaszolni, és a kérdező erre ve.. ..èlveszkedik

2021. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, könyörgöm, hogy ez trollkérdés legyen.
2021. aug. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 A kérdező kommentje:

#32


Miért lenne trollkérdés?

Szerinted mindenki grófként éli az életét?


Engem így neveltek, hogy zavar ez a fajta felesleges költekezés. Épp ennek köszönhetően nem vertem adósságba a fejem, nincs hitelem, tartozásom senki felé.


Szerintem ezekből az apró dolgokból már előre leszűrhető, ha valaki felelőtlen.


A szüleim és nagyszüleim szerint még én is nagylábon élek.

2021. aug. 12. 06:49
 34/70 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek. Nem azt a részét, hogy irgalmatlan nagy zsidó vagy, spúr, smucig, nincsenek rá szavak, és még csak nem is a te 100ftodat költi, hanem csak elképzelted, mi lenne, ha a közös 100ftot költené el majd 5 év múlva és már rosszul érezted magad.. :D Ezt a részt értem, de nem értek egyet, kezeltesd magad..


Azt a részt viszont teljes mértékben átérzem, hogy találsz valami nyulfarknyi kis szrságot, és kerekítesz belőle egy talicska szrt, mintha evidens lenne, hogy egyikből származni fog a másik, és egyre rosszabb lesz, ő biztos ilyen meg ilyen, ezt meg ezt fogja tenni.. Egy hópehelyből bejósolod a leendő lavinát.. Én is ezt csinálom, annyira félek a kudarctól, hogy apróságokon lovagolok és próbálom előre jósolni a másik lépéseit, holott csak el kellene engedni magam és elfogadni, hogy nem tudok mindent jobban, nem látom előre mások lépéseit.


Én legalább 50 féle okot el tudok képzelni, amiért a csaj megvette a kifőzdés "drága kólát", ami nem a megszokás.. Kapásból három: megkérdezték kér e inni, és ciki lett volna nemet mondani, alapól úgy érezte ciki nem kérni innivalót az ebéd mellé, alapból spórolós, elutasították miatta párszor és most direkt költ üdítőre, hogy normálisnak látszódjon.


Sok oka lehet, én is mindig latolgatom a legvalószínűbbet, de nem vagyunk olyan zsenik, hogy ismerjük a másik minden lépését, pláne nem évekre előre, arról meg el is feledkezünk, hogy az ember változik az évek alatt. Aki most költ kólára, simán lehet, hogy fél-egy év múlva már nem fog 500 lehetséges ok miatt..


Szóval keress rá a kicsinyes jelzőre a neten, nekem segített valamennyire túljutni ezen az analizáló-jobban tudom esélylatolgatáson icurpicur jelekből.

2021. aug. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
87%
Ha a szakmai fejlődésedre, jobb állás keresésére fele ennyi energiát pazarolnál, akkor nem fájna kifizetni egy kólát. Van, aki szerint nem spórolni kell, hanem megkeresni a rávalót. Mondom ezt úgy, hogy évente párszor iszom kólát, azt is azért mert jár a menü mellé, magamtól aztán soha nem veszek, mert évekkel ezelőtt egészséges életmódra tértem.
2021. aug. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van hozzá, de sztem ez már a sz..ágás kategória. 50 Ft különbségen ennyit vernyákolni... a legtöbb ember egyébként költ olyan dolgokra, ami más szerint luxus. Kivéve, ha ilyen extra puritán, vagy ha úgy nevelték, hogy "száraz kenyér, víz, és minden más luxus".
2021. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen ember van, mint a kérdező, és igen, ez szrrágás, de olyanoknál is előfordul, akik 450 nettót keresnek. Nem keresetfüggő a smucigság.
2021. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is trollkérdés :D

Én a múltkor tankolás után vettem a kúton drágábban egy amúgy is túlárazott red bull-t. Még jó, hogy nem voltál ott, szerintem meg is vertél volna.

2021. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, becslésed szerint annál a kólánál, amit megvett a lány, hány forint volt a különbség a kifőzde és a kisbolt ára között?
2021. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:

#39 kis kóla ott 430 ft

A boltban 209 ft


A különbség az 221 ft.

A boltban 2db üdítőt is vehetnél ugyan abból a márkából.

2021. aug. 12. 21:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!