Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szemétség azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség azért elutasítanom egy lányt, mert a kifőzdében vett magának a menü mellé egy kólát is?

Figyelt kérdés

Én inkább a mellette lévő kisboltban szoktam venni.

Amit ő csinált az szerintem nagyzolás. Mivel természetes módon, ösztönösen tette, ezért ebből leszűrtem, hogy számomra nem elég spórolós, így hosszú távon nem jönnénk ki jól.



#spórolás #elutasítás #kifőzde #rideg kemény szabályok
2021. aug. 11. 21:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
40%

49

Nábob? A kaja nem luxus! Raadasul az elelmiszer ára nagyon megnőtt! Havi szinten 300 ezer ft elmegy nálunk kajára kettönknek! És ebben nincs semmi luxus

2021. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:

#51


Pontosan ez az éppen ezért luxus. 300 ft nagyon sok húgom a férjével havi 40-50 ezer forintot költ ételre és italra.

2021. aug. 13. 17:16
 53/70 anonim ***** válasza:
47%

#52

Pont ez a lényeg, hogy havi 300 az nem luxus. (Van, hogy több)


40-50? Nem lehet valami egészséges étrendje...

Ennyit szoktam otthagyni havonta a kiszállítos zöldséges futárnál. Egy normális, egeszseges etrend rengeteg zöldseget, gyümölcsöt, húst, halféléket tartalmaz! Havi 40-50ből, maximum egy rendkívül magas kaloriaszamu, vitaminszegény, szénhidrátdús etkezést lehet kivitelezni....

2021. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:

Elmebeteg vagy. Akkor is ha igaz a sztori es akkor is ha kamu a kerdesed..



Anyadnak az elso furdetesednel kellett volna a lavorba fojtania..

2021. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 A kérdező kommentje:

#54


Azért mert nem költöm a minimálbér több mint háromszorosát kajára?


A Föld lakosságának 80%-át lavorba fojtanád?

2021. aug. 13. 18:57
 56/70 A kérdező kommentje:

#53


Te meg hihetetlen extrém luxusban élsz a pároddal együtt.

Ha nettó 300 ezer havonta elmegy csak kajára.

A magyar lakosság felső 1-2%-ba tartozol.


Én kiváló minősítésű mester diplomával kb 5 év tapasztalattal műszaki területen multinacionális cégnél kvázi kulcs pozícióban éppen megkeresem havonta azt a pénzt amit ti csak élelmiszerre lazán elszórtok. A többi kolléga Phd-val vagy csoportvezetői beosztásban se keres sokkal többet nálam.


Ahhoz, hogy a te költekezésedet én egyáltalán súrolni tudjam alulról nyugat Európába kéne költöznöm. Ott kapnék most havi nettó kb 3-5 ezer eurót ami fedezné a hasonló életszínvonaladat. Az is csak éppen hogy.


Ezért éltek ti itthon "Grófokként" és "Földesurakként".

2021. aug. 13. 19:12
 57/70 anonim ***** válasza:
36%

Csak a kérdést olvastam el, nem erdekelt a tobbi baromsag amit leirtal..


Es mar a kerdesbol is latszik hogy komoly mentalis problemaid vannak ha szerinted az baj ha valaki egy kifozdeben ker egy uditot a kajaja melle es nem egy kisboltban veszi meg..


Fordulj szakemberhez, bár a legjobb lenne mindenkinek ha ilyen selejtes peldanyok nem elnenek..

2021. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 A kérdező kommentje:

#57


Én emiatt nem utálom, csak nem illek vele össze.

Ezért nem jövök vele össze.

Ez neki fáj nem nekem.

Nekem muszáj kicsit spórolni a kaján meg még néhány dolgon.

Különben a hónap végére elfogyna az összes pénzem.

2021. aug. 13. 19:36
 59/70 anonim ***** válasza:
74%

Azert vagy genetikai selejt mert szerinted ez nagyzolas. Venni egy kolat nem az. Ha venne a 150000es fizetesebol 1000000ert egy lcd tevet hogy felvagjon vele masoknak az mar nagyzolas.. Tehat komoly fogalomzavarban szenvedsz.


Raadasul aszerint szelektalod a noket hogy mennyire sporolnak.. Hat ki tesz ilyet? Csak egy idiota elmebeteg barom.

2021. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:

#59


Hosszú távú komoly kapcsolatra keresek ott ez is számítana.

2021. aug. 13. 19:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!