Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonévek sok korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévek sok korkülönbség egy kapcsolatban...?

Figyelt kérdés
Húsz éves nő vagyok, negyven(pár..) évessel lehet tartós, komoly kapcsolat hosszútávon? Vagy csak ki akar használni..?
2021. aug. 12. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Apakomplexusod van vagy ennyire senki nem vesz észre?
2021. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Kislany vagy meg, ezert mindenki ki akar teged hasznalni. Elobb fel kene nonod, nem?
2021. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Hiába írjuk, hogy ne, de majd megtapasztalod saját bőrön.
2021. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, rajtad kívül még sok naív, fiatal leányzó tette fel ezt a kérdést és mindig, mindegyik okosabb, mint az összes válaszoló. Megerősítést vársz, de nem fogsz kapni. Abnormális 20 évesként 40 évessel járni. Lehet lepontozni.
2021. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Persze, nem a kor számít, hanem a harmónia. Hogy mennyire illetek össze az élet minden területén (nem csak a szexben).

Ha igen, hajrá. És ne foglalkozz másokkal, az számít, neked jó-e.

De csak mert tetszik, az kevés...

2021. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Vannak pozitív példák rá, hogy működhet, de sokkal több a példa az ellenkezőjére. De sosem tudhatod előre, hogy végződik egy kapcsolat, kortól függetlenül. Szóval vágj bele ha úgy érzed jó esélyekkel indultok és reménykedj, hogy a kivételek lesztek.
2021. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mar maga az is kerdeses, hogy te vagy roppant komoly gondolkodasu (ezt a kerdes alapjan mar ki is zarnam, inkabb tini vagy meg), vagy a kiszelemelted olyan infantilis, hogy huszoneves (tini) lanykak szintjen van? Ilyen az, amikor ket komplexusokkal es gatlasokkal kuzdo, elakadt fejlodesu ember talalkozik. Ebbol fejjel a betonfalnak lesz, es neked fog jobban fajni. Mi szoltunk elore.
2021. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem kevés, de lehet működőképes.
2021. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1# nincs apakomplexusom, és de.. észrevesznek a korban jobban hozzám illők.. csak pont ő csavarta el a fejem...

2# dolgozok, eltartom magam, saját lábamon állok... szerintem ez már régen sikerült, egy válással a hátam mögött (+egy hat éves kapcsolattal..)

3#/4# azért köszönöm..

5#/6#/8# köszönööm❤️.

2021. aug. 13. 17:50
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
20 éves nő vagy válás után és apáddal szeretnél tartós kapcsolatot, mára kinyomtam az internetet. :D #1- es voltam
2021. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!