Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlag hányadik randin szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag hányadik randin szokott lenni csók?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 01:27
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
3.
4.
5.
5+
43 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez így buta kérdés. Akkor, amikor mindketten úgy érzitek, hogy eljött az ideje. Ha az elsőn, akkor az elsőn, ha a nyolcadikon, akkor a nyolcadikon.
2021. aug. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Only a man ***** válasza:
12%

Nekem van egy hülye szokásom, de ha valakivel találkozok, akár szimplán csak barátilag, viszont nem 100 km-en belül lakik, szoktam kérni, hogy had csókoljam meg. Persze ezt max olyannal játszom el, akivel kedveljük alapból már egymást és találkozni is akar. Csak úgy random nem dobom oda valakinek. Nem szeretem mikor 5000-8000 ftot költök, hogy találkozzak valakivel és még csak meg se csókolhatom.

Szexen sosem gondolkodtam ugyan így, az távol állt tőlem mindig is.

Igaz, eddig kétszer jött össze, az egyik a mostani barátnőm :)

2021. aug. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit beszélgetünk üzenetekben előtte. Ha sokat akkor a harmadik randin, ha keveset akkor a sokadikon.
2021. aug. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Átlag mint más embereknél (honnan tudjam?), vagy mint az én randijaimon? Abból is nem mindegy, hogy a sikereseken (amiből lett kapcsolat, vagy legalább x randi), vagy az összesen?


Csak magamról tudom, hogy általában az olyan randin, aminek nincs folytatása, csak egy online társkeresős randi, ott nincs első randin csók. És nem a csók hiánya miatt nincs folytatás, hanem eleve nincs kémia, hogy legyen csók meg folytatás.


Amiből kapcsolat lett, ott nekem mindkét esetben (egy élő ismerkedés és egy online) volt első találkozáskor csók.

De ez inkább annak tudható be, hogy nem vagyok gátlásos, és csak azzal kezdek kapcsolatot, akivel olyan erős a vonzalom, illetve lesz annyi összhang egy több órás randi végére, hogy bizsergetően vágykeltő a csókja, és az addigi vonzalmat és szimpátiát perzselő vággyá lobbantja be.


Egyetlen olyan (társkeresős) randim volt, ahol jól elbeszélgettünk, de nem éreztem, hogy különösebben megfogott volna, és elköszönéskor váratlanul megcsókolt... pont ugyanolyan volt előtte mint utána, semmi érzést nem keltett bennem a csók, nem is lett semmi kapcsolat.


Összefoglalva: nem a csók ideje dönt, mert ki lehet erőszakolni azt az első randin, de ha amúgy sincs kémia, akkor semmire se mész vele. De ha megvan a kölcsönös vonzalom, akkor ahogy jön (erős vonzalom esetén nem kell rá várni sokat), mert pl ha 3 randi után se kezdeményezi, az nekem nagyon tutyimutyi, egyszerűen nem az én habitusom, azt érzem, nem is vonzódik hozzám. Én nem bírnám addig. :D Ha meg bírom, az azt jelenti, hogy olyan gyenge a fizikai vonzalom, hogy felejtős. Esetleg lelki gát lehet még, pl le nem zárt érzések előző kapcsolatból, de az amúgy sem jó kezdet.


De ez csak én vagyok, másnak több idő lehet feloldódni, nem mindenkinek írják ezt felül a hormonok. A lényeg, hogy amikor mindkettőnknek jól esik.


Ismerős srác volt nagyon félénk, és nem tudta hogyan kezdeményezze, mert még tapasztalatlan volt a húszas évei elején. Mindenki bíztatta, hogy most már aztán hajrá :D Utólag a lány mondta neki, hogy már nagyon régóta várta, hogy csókolja meg végre.

2021. aug. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Nekünk negyediken volt, de akkor már szexszel összekötve. :D
2021. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem erről nem vezet statisztikát a KSH.
2021. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, mivel minden esetben kicsit más, ezért az átlag érdekelt.
2021. aug. 13. 10:27
 8/13 A kérdező kommentje:
Ksh nem, de itt már van egy használható statisztika
2021. aug. 13. 10:28
 9/13 anonim ***** válasza:
És mostantól ehhez fogod mérni a randijaidat?
2021. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
7randiból 3-nál elsőnél volt a csók, 1-nél a másodiknál. A többi 3-nál nem voltm, de azoknak nem volt folytatása, nem volt kémia.
2021. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!