Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok, mi volt az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, mi volt az a pont nálatok a párotokkal, amikor azt mondtátok, hogy együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Mi volt az amikor azt mondtátok a másiknak, hogy akkor mi egy pár vagyunk ... ?
2021. aug. 19. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Az első csók után már automatikusan úgy voltunk vele, hogy együtt vagyunk, nem mondtuk ki konkrétan.
2021. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Előző barátnőmnél azt hittem együtt vagyunk, amikor második randin csók is volt, aztán egyértelműen kommunikáltunk arról, hogy milyen jó együtt, mikor láthatjuk egymást újra. Erre fel a következő utáni találkozáson nála voltunk este, mikor szóba jött, hogy milyen már, amikor konkrétan megbeszélik valakik, hogy na mostantó járnak. De aztán egymásra néztünk és megkérdezte mi a helyzet? Én mondom azt hittem mi együtt vagyunk. Erre mondta, hogy jó, akkor legyen ettől a naptól számolva. Később kiderült, hogy a második randis csók, miegymás után ő még randizott mással.

Mostani barátnőmet is megcsókoltam második randi végén, aztán még beszéltünk írásban később éjszaka, de már rákérdeztem burkoltan, hogy akkor feljegyezhetem ezt a dátumot a legszebb napnak az eddigi életemben? Utólag kicsit furcsálta, hogy én így rákérdeztem akkor, de meséltem később miért.


Szóval én úgy voltam vele, hogy ha megcsókolok valakit, akkor komolyak a szándékaim, és onnantól együtt vagyunk, ha ez viszonzott. De lehet jobb ezt ki is mondani, nem tudom...

2021. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem az alapértelmezés az, hogy első csóktól együtt vagyok valakivel. Ha ettől eltérőek az elképzelései (nem komolyak a szándékai, meggondolta magát, stb.), akkor azt kell külön tisztázni.
2021. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát nekem pont második randi volt ugyanúgy, megvolt az az első csók és szerintem egyikőnknek se volt ellenére, tekintve találkozunk megint hamarosan, két hosszú randin vagyunk túl, mármint tényleg hosszú, ilyen hosszú randim még sose volt.... 6-7 órásak :D


De akkor ha jól értelmezlek titeket, van alapja annak, hogy rákérdezzek, hogy akkor mi msot együtt vagyunk e és nem túl korai

2021. aug. 19. 12:37
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

Mikortol elvárta hogy tiltsam le a sracokat korulottem ne ismerkedjem senkivel csak ő legyen az életemben.

Mindezt ugy hogy erre nem akart abszolut megkérni, azt várta hogy belső indíttatásbol magamtol tegyem meg. De mivel nem tettem nem bírta idegileg és elkezdett eleinte csak szólni érte, aztán màr elvárta, később számonkért, mindezzel párhuzamban pedig felvállalt család barátok előtt hogy igenis a párja vagyok.

2021. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Habár mi szexkapcsolattal indítottunk.mi azt beszéltük meg elso napon. És így én úgyis álltam hozzá eleve.

5.voltam

2021. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Milyen idősek vagytok? Régebben egyértelműbb volt, szerintem ma már jobb tisztázni. sokan szeretnek össze-vissza randizni, hiába veszed te komolyan az illetőt.
2021. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
30
2021. aug. 19. 12:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olyan korban vagytok, ahol már komolyabb tervei lehetnek egy embernek. Ezért sem árt tisztázni. De amúgy sincs abban semmi ciki. A kapcsolat többi részében sem árt kommunikálni majd. A fene megeszi, ha már ezt nem lehet tisztázni.
2021. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Utolsókból lesznek az elsők.

Hiaba a lepont;)

2021. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!