Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin éreztétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin éreztétek, hogy igen ő az/őt akarom?

Figyelt kérdés
2021. aug. 22. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Az előző kapcsolatomban az első randin (de már ismertük egymást egy ideje, mikor találkozgatni kezdtünk). A második randin jöttünk össze. Sajnos már vége.
2021. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
59%

Az elsőn, akàr az első. Ott tudtam, h ő kell nekem.


Szintén szétmentünk 😂

2021. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor eloszor talalkoztunk, ugy volt par napra megyek at hozza (nagyon messze lakott), jol erezni magunkat. Aztan harom het lett belole, azota is egyutt vagyunk. Elozo kapcsolataimban lassabban alakult ki a kapcsolat.
2021. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőn.
2021. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Az előzőnél az elson. Megkeseritette az eletem, mar nem vagyunk együtt. A mostaninal még nem nem erzem
2021. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 moozygoo ***** válasza:
100%
Mielőtt randira hívtam volna, sajnos már rég szakitott velem, még nagyobb bánatom hogy hiába volt azóta más az életemben, még mindig gyakran eszembe jut és szerepel az álmaimban.
2021. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első előttin
2021. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már a találkozás előtt azt éreztem, hogy vagy ő, vagy senki. Ehhez képest az első randi nem sikerült túl jól, elbizonytalanodtam kicsit, mégis biztos voltam benne, hogy akarok esélyt adni a dolognak. A második randin már minden jól alakult és innentől már a kétségeim is eloszlottak.
2021. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amikor megismertem, tudtam, ő kell.

Első randi gyors és feszengős volt.

Másodikra kb 3 héttel később került sor, a végén már a lakásomon landoltunk.

8 hónapot voltunk együtt, én léptem ki a kapcsolatból.

2021. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!