Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora az esélye hogy hazudik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy hazudik?

Figyelt kérdés

Randiztam egy lánnyal.Érezhetően jól érezte magát,kellemesen töltöttük az időt.30 felettiek vagyunk.

Mindketten szerettünk volna folytatást,de a második találkozót váratlanul lemondta.Áttettük más időpontra.Már meg is van az ideje.

Nem ismerem még annyira ,így fogalmam sincs hihetek-e neki.Szeretnék,de valamiért mégis rossz érzésem van.

Elképzelhető hogy a második randink előtt szeretne valaki mással még találkozni,aki jobbnak tűnik esetleg?

Vagy valóban közbejöhetett neki valami? És bízzak benne?

Az online ismerkedésbe tudom jól hogy mennyi pasi jut egy csajra.Úgyhogy simán eltudom képzelni hogy sok kérője akad.De ha van egy olyan partner,akinek azt mondja a nő hogy szimpi vagy,legyen második tali,azaz nyitott rá hogy alakuljon több is...akkor mellette még foglalkoznak más férfiakkal? Akár újakkal,akár már meglévővel? Vagy olyankor már csak egyre koncentrálnak?

Csak hogy mennyire vehetem őt komolyan...



2021. aug. 22. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Hagyd azt a szegény lányt, jobbat érdemel nálad.
2021. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj ennyit, ne gorcsolj és osszejon
2021. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
O ez a cuki aggodas.:D te sem egy fuckboy lehetsz :D
2021. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem jó hozzáállás, kéne legyen annyi önbizalmad, hogy te vagy a legjobb akkor is, ha esetleg mással is beszél/talizik. Tudom, hogy ez nem mindenkinél alap, de mint nő mondom, hogy aki ilyen, az elég vonzó tud lenni.
2021. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Elképzelhető hogy a második randink előtt szeretne valaki mással még találkozni,aki jobbnak tűnik esetleg?" Igen, el. Ígérte az ellenkezőjét?


Előfordult már, hogy a képzelgéseid rontották az életminőségedet? Mit teszel a görcsölés ellen?

2021. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak nagyon jó volt az első találkozó.És úgy tűnt ő is nagyon jól érezte magát.Ez utána is sokáig így tűnt,mert azt is mondta és úgy is viselkedett.

Én nagyon komoly dolgokat is eltudnék vele képzelni.Nem csak egy hódításként tekintek rá,vagy hogy elüssem vele az időmet,meg nem is csak a testiség érdekel vele.

És ritkának tartom hogy 2 ember ennyire egymásra találjon teljesen idegenként.Úgyhogy ezért az aggódás,a félelem,és a görcsösség.

2021. aug. 22. 20:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké, csak a félelem és görcs elronthatja a dolgokat. Tudom hogy könnyű mondani, én teljesen megértelek, de kicsit akkor is próbáld lazábban venni, mert el fog menekülni.
2021. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Kaptam egy privit, benne egy kérdéssel, hogy mit lehet tenni görcsölés helyett.


Örülök, hogy jól sikerült a randitok! Ha nem akarod magad kínozni, akkor ne vonj le túl hamar semmilyen következtetést 1-2 jól sikerült órából. A képzelgéseidet a "nagyon komoly dolgokról" állítsd le. Nem te vagy az egyetlen versenyző a pályán, és ez a nagy egymásra találás is lehet, hogy illozórikus. Nézd a történtek pozitív oldalát, de ne erre alapozd a jövőképedet.


Konkrétan a görcsösségről, a félelemről és az aggódás megszüntetéséről: ki csinálja ezen érzelmeket benned? Hm? Meg tudod nevezni az illetőt? Szólj neki, hogy hagyja abba.

2021. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazából csak magamban őrlődök.Természetesen nem zúdítom a lányra az aggodalmam.Ebből nem mutatok semmit felé.

Szeretném elhinni hogy minden szép és jó és sínen van az ügy,de mindig ott van a kisördög...vagy nem tudom minek nevezzem.lehet csak realitás.Mert abban is van valami hogy többet képzelek a dolgokba,mint ami.Kicsit elméletben már előrébb járok.Amivel lehet saját magamat csapom be.

A görcsösséget,félelmet ,aggódást az agyamnak köszönhetem.De ez összetett dolog,mert alapból hozzám lenne visszavezethető,az önbizalom hiányához.De itt igazából semmi köze hozzá.Mert a lány ebből semmit nem tapasztalt.De ennek ellenére is a konkurencia simán elhappolhatja az orrom elől őt.Aminek már köze van a lányhoz is.És a bizalomhoz is.De egy pár órás találkozást követően,valamint online beszélgetésekből nem tudom azt mondani hogy teljesen ismerem őt,megbízok benne.

Ezek összessége,valamint a nagyon erős vágy a lány felé kreálja ezeket a negatív érzéseket. Valamint az,hogy porszem került a gépezetbe.Mert eddig minden jól haladt.Amíg így volt nem agyaltam rossz dolgokon,és nem is jöttek ezek a negatív érzések.

2021. aug. 22. 20:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Őszintén!


Ha neked lett volna folyamatban egy másik lánnyal egy beszélgetés és már a randi előtt vagyok, akkor lemondtad volna azt, mert 1-eskével már találkoztál egyszer?


90%, hogy elmentél volna arra, mert így 2x akkora az esélyed, hogy lesz egy kapcsolatod és 1 randi még nem kapcsolat.

Tudom, normális esetben nem így működnek a dolgok, de ilyen az online társkeresés.


Tudod, hogy mennyi jól sikerült első randin voltam túl, ami után nem volt második?

2021. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!