Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Első randi után,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Első randi után,ha nem jön be a csaj,akkor szoktatok neki üzenetet küldeni,hogy mégsem akartok vele összejönni?

Figyelt kérdés
Ha az első randi után úgy érzitek hogy mégsem akartok összejönni a lánnyal és nem volt szimpatikus akkor utána küldtök neki egy üzenetet amiben leírjátok hogy nem akartok folytatást?
2021. aug. 24. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha megfelelően fejlettek a szociális skilljeid (és az övéi is) akkor ezt nem kell az arcába vágni.
2021. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
A dehogy, ha nem annyira gáz a csaj, akkor csak az első dugás után szakít minden pasi. Akkor jönnek az olyan szövegek, hogy nincs még túl az exén meg hasonlók
2021. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Lehet parasztsàg, de én ghostingolok - nem szeretek megbàntani senkit
2021. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert a ghostingolással nem bántod meg szerinted?
2021. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A ghostingolás a legrosszabb. Egyszer egy randipartnerem ezt írta: Én inkább más típusú nőkhöz vonzódom.

Ez teljesen rendben volt, nem bántott meg vele és korrektül lezárta az ismerkedést.

2021. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Ghostingolás jobban fáj, mint pár soros elutasítás.


Bár nyilván így bevéded magad, mert az elutasításodra esetleg nem reagálhatnak hevesen. Csak akkor ne hazudj, nem az ő érdekükben teszed ezt, hanem a sajátodból.

2021. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nálam az a korrekt, hogy a randi végén megbeszélem a másikkal, hogy mit gondolunk egymásról és a folytatásról. Ha nem az a típus aki bejön, azt kulturáltan megmondom ezt. Inkább tudja meg ott, mint később üzenetből.
2021. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogok álszenteskedni, nyilván én is ghostoltam már, de csak akkor, ha élőben nem ismertük egymást, és csak néhány üzenetet váltottunk és azok se haladtak igazán sehova.


De aki személyes kontaktus után ghostol (tehát első, második randi, vagy akár több évnyi járás után, mert ilyen is van sajnos), az egy igazi gerinctelen féreg.

2021. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

#3 voltam

egy ilyen helyzetben nincs jó megoldás:

- a legyünk baràtoktól mèg a sajàt szàm is habzik,

- a nem egymàst keressük szöveg szintén szar eröltetett duma

- a nem vagy az esetem ego romboló

- most jobb ha elkezdek hazudgàlni, nem vagyok túl exen, kiköltözök külföldre stb?


Ezek közül mindegyiknél azt érzem , hogy nem adtam csak elvettem

Ha meg pl azt mondom hogy nem àllok készen egy kapcsolatra , ezzel nyitva hagyom rèsnyire a kiskaput irkàl nekem, és csak a saját idejèt vesztegeti.


Elgondolkodom a kritikàn mindenképpen , számomra nincs jó megoldás , mert így is úgy is megbàntom a màsikat

2021. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#3 még mindig


Több éves kapcsolat , több körös randi után én is gerinctelenek tartom a ghostot. Amit írtam 1. Randira , felületes ismertségre vonatkozott

2021. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!