Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemet végzett, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemet végzett, vagy egyetemista Nők, lányok ti összejönnétek olyan pasival akinek van ugyan diplomája, de olyan szakmát gyakorol amihez nem kell felsőfokú végzettség?

Figyelt kérdés
Lenne-e bennetek előítélet ha nem tudnátok, hogy egyébként van diplomája?

2021. aug. 25. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem ez alapján választok partnert.
2021. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Pf, hát nekem két diplomám van, de olyan munkát végzek, amihez érettségi (se?) kell, a fizetésemről meg inkább ne is beszéljünk.


A mai világban értelmes ember nem ez alapján ítélkezik. Szóval természetesen ez nem lenne kizáró ok.

2021. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem lenne kizáró ok
2021. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy beszélgetés alatt feltűnne, hogy értelmes és akkor nem gond. Ha meg ostoba és beszűkült gondolkodású, akkor diplomával sem!
2021. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, viszont a beszéd és külső pl sok mindent elárul az intellektusról, abból látni, hogy ki mit végzett vagy hol/hogyan él
2021. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Nálam kizáró ok lenne. Doktorálni szereték és az álommunkám is nagyon magas szintű, így összeférhetetlenek lennénk.
2021. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Ezerrel. Álmom pl. egy kályha/kemence/kandallóépítő vagy egy asztalos. Kreatív, tervezést, esztétikai érzéket igénylő munka, de fizikai munka is van benne. Imádnám.
2021. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Igen. Én is így dolgozom informatikusként. A csapatban csak nekem meg egy másik kollégámnak van diplomája, a többieknek nincs.


Fizikai munkással és olyannal nem lennék, aki hétvégén meg este is dolgozik. Amíg normális 8 órás munkaidőben van és nem hulla fáradt a nap végére, addig a tisztességes munkán belül azt csinál, amit akar.

2021. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Engem hidegen hagyna,nem ez alapján választok párt
2021. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az alapján döntik el
2021. aug. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!