Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem keres?

Figyelt kérdés
par napja buliban csokoloztunk, jo volt, hazakisert, majd bucsu puszinal elhuzta az arcat 🤷🏽‍♀️ Mar jo koran ram irt másnap, h remelte meg kint maradok vele. Masnap este par perc csok csatara talalkoztam vele. masnap irt.. mindennap talizni akart, mondtam neki majd pénteken.Eljott a péntek, csok csatak, ezazamaz (ja az elején lebeszeltuk, h egyikunk se akar komoly kapcsolatot) szoval szexen kivul minden volt..Masnap nem keres, pedig randit beszeltunk le.En baratnoknel iszogattam, o havernal.. Gondoltam ra írok, kerdeztem nem volt jo velem? Azt irta de, imadta mi volt, es fussunk ossze. Ram irt menjek ki, de mire láttam, h irt, mar haza ment.. Nos azota se kep, se hang.. Ma nem irt, en sem irtam, mert en tegnap probalkoztam. Mi lehet a baj? Amugy fiatalabb nálam a srac..

#keresés #bennem van a hiba?
aug. 29. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talált mást.
aug. 29. 20:43
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg nem hianyzik neki a napi szec. Talan 2 3 naponta fog.

Majd keres pár nap mulva.

aug. 29. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*szex
aug. 29. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki akar napi szinten írkálni. Minden ilyen laza kapcsolat más és más. Vannak, akik egész nap írnak egymásnak és vannak, akik csak az időpont miatt keresik a másikat. Feleslegesek a játszmázások egy szexkapcsolatban, hogy “tegnap én írtam, akkor ma nem írok, mert rajta a sor”. Írj neki nyugodtan, hogy mi újság meg mikor találkoztok.
aug. 29. 21:40
Unatkozol? Gyere játszani!
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolytalan kapcsolat.

Otthon ivott mèg rá kettőt

aug. 29. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Miert beszélünk laza kapcsolatról ha megorulsz hogy nem ír?

Szerintem a következő üzenet az kellene hogy legyen, hogy leirod hogy hiányzott.

Hany évesek vagytok amugy?

aug. 29. 22:42
 7/9 A kérdező kommentje:
mivel nekem kell bizonyos kontakt, h eljussak odaig, h legyen szex.. nem tehetek rola, de lehet en kombinalom tul.. illetve az onbizalmam is serulekeny jelenleg, igy kell a visszaigazolas, hogy jo vagyok vagy sem.
aug. 30. 11:23
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ha neked szükséged van arra, hogy naponta vagy bizonyos időközönként beszéljetek, akkor ezt beszéld meg a sráccal. Azért mert nem keres pár napig, még nem kell rosszra gondolni. Viszont, ha gond van az önbizalmaddal, akkor lehet jobb lenne átgondolni, hogy biztos jó ötlet e ez a szexkapcsolat. Azt, hogy fogod bírni, amikor majd más lányt/lányokat visz randizni, ha már most kivagy mert nem keres?!
aug. 30. 12:54
 9/9 A kérdező kommentje:
egy kozos ismerős kifaggatta, annyit mondott ami volt is, es annyit mondott, senkitol nem akar semmit 🤷🏽‍♀️
aug. 30. 18:59
ORGANIC SHOP BIO INDIAI LÓTUSZ TESTÁPOLÓ KRÉM 250 ML

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!