Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párkapcsolatban mennyire nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban mennyire nagy távolság a 160km? Bövebben

Figyelt kérdés

Mindketten dolgozunk a saját városunkban. Mennyire lehet ezt fenntartani? Csak pl.hétvégi találkozásokkal?

Nem gáz kérni hogy mindig a másik jöjjön, mert neki van kocsija? Vagy az ilyen "egyértelmű"?

De az is a helyzet hogy még szülőkkel lakunk, csak nem aludhatok nála és ő nálam az első pillanattól kezdve?

Még csak ismerkedünk.

24 évesek vagyunk


2021. aug. 29. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Ott a tömegközledes , legtöbben nem születnek kocsival a fenekük alatt.


Ott alvást csak még lehet dumálni nem ?

2021. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez igen XD Nem aludhatunk egymásnál, de 160 km-er:D

Mindig a másik jöjjön:D 160 km-ert számolj oda nyugodtan 10.000 forintnak benzinbe. Ez oda vissza 20-as + a kocsi amortizáció, de ezzel ne számoljunk. Szóval havi 4 alkalmas tali 80.000 forint. Ha ezt tudjátok fizetni 4 napért akkor hajrá.


Ez a kérdés színvonalát tekintve tini kategória...

2021. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Hat nem kell hogy a szomszéd faluba találd meg a szerelmet.

Nekem két szerelmem volt eddig eletembe, mindkettő 200 kilométernél messzebb.

Az elso egyetemistakent a második már úgy hogy kocsim volt és dolgoztam.

Sose volt egyszerű, mindig volt ok hogy miért ne, meg lesz is amugy akárkivel hoz össze a sors. Itt most a tavolsag az egyik fekete pont.

Szerintem ne agyald túl, tervezzetek úgy ahogy a lehetosegetek engedi, legyen jó és működik, vagy ha nem működik abbahagyjatok. Nem veszitesz, tapasztalat is sokat számít.

2021. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értem, hogy haza nem vihetem (vihetném), de pl 2 hét együtt járásnál még korainak tartom. Vagy azt is, hogy én aludjak nála.

Nyilván én is utaznék hozzá ha úgy lenne, nem derogál a tömegközlekedés.

2021. aug. 29. 23:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Infrastruktura es penz kerdese.
2021. aug. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Hosszú távon nem lehet elviselni, hogy csak hétvégén látod, viszont minden hétvége kötelezően erről szól. Rohadt sokba is kerül utazni.
2021. aug. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk oda, vissza 320, benzin kb 12 k. Tömegközlekedéssel is lenne oda 5, vissza 5 az 10k. Kb. Tehát teljesen lényegtelen, hogy melyikkel mész, legalább kocsival háztól házig.

Én feleznék minden költséget. Kaját, mozit, programokat, utazást, mindent.

2021. aug. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Hosszú távon nem ideális!!
2021. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Minden tőletek függ.

Első párom aki a feleségem is lett később, 80 km re lakott. Felváltva jártunk egymáshoz. Hétvégente találkoztunk. Később odaköltözött.

Második párom 900km re lakott, örömmel utaztam érte , mert látni akartam, és időt tölteni vele. Később költöztem volna hozzá, de ő nem akart komoly kapcsolatot velem.

Következő párom 60km re lakott, hol én hol ő jött.

Most akivel ismerkedem kb 500 km re lakik ...

De volt olyan például akinek 100km sok volt és meggondolta magát pár levélváltás után , mondván úgysem fog működni mert mesze vagyunk egymástól.

Ezért mondom hogy minden csakis tőletek függ.

Tudom hogy manapság mindenki csak beleülni akar a tökéletes kapcsolatba. Ne kelljen utazni, legyen saját lakása, legyen autója, egzisztenciája, meg még ezer féle igény.

De szerintem ha valaki így tekint a párkeresésre, párkapcsolatra, akkor annak sosem lesz normális kapcsolata.

A kapcsolatért NEKTEK kell áldozatokat hozni. Nem a szomszédnak, nem a Juliska néninek, nem a gyakorin tobzódó emberekenk. Hanem NEKTEK, mar ha akarjátok azt a kapcsolatot....

2021. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt nektek kell tudni. Ilyen helyzetben kivulallo tanacsara adni butasag. Van egy fil ami errol szol csak ott egy ocean valasztja el oket de megis egyutt maradnak es megoldjak. Mar nem emlekszem a cimere de egy helyen talalkoztak aztan osszejottek es aztan volt valsag de aztan a valsag sem tudta elvalasztani oket sem semmi.


De van ennek ellentetje is film. Talalkoztak nem mondtak el direkt egymasrol infot aztan megbeszeltek hogy ugyanott x ido vagy evben talalkoznak de az egyiknek nagyon komoly csaladi ok miatt nem sikerult mennie aztan kesonb megis talalkoztak de skkor mar talan az egyiknek volt par.


Na es vol egy harmadik amiben ugyanez a szitu mint a masodiknal csak ott egy aruhazba talalkoztak es egy kesztyure egyszerre nyultak ra. Mind a kettonek volt parkapcsolata eltoltottek egs szep napot egyutt de nem ugy nem volt semmi se csok se aztan a sorsra biztak az egyik a penzre irta a nevet es a telefonszamat a masik egy konyvbe es eladta. Ha megtalaljak akkor a sors egymasnak teremtette oket. Evekkel kesobb egyik se hitt mar a sorsban es megis aztan volt valami ami utan megis elkezdtek egymast keresni. A csaj szakitott a pasijaval. A pasi epp felesegul keszult venni a baratnojet. De mindig ugyanott voltak csak par ora elteltevel egymastol fuggetlenul hajtottak, kerestek egymast. Aztan jol alakult minden. Regen ez kedvenc filmem volt es az elso is jo film volt. A masodik nem tetszett. Butasag volt nem telefonszamot adni, evekkel kesobb ok is rajottek, hogy ez butasag volt.

2021. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!