Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek és csajszikák! Sörfest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek és csajszikák! Sörfestival során bejönne nektek ez a nagyvonalú és galant csábítási módozat?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy craft beer festival keretei között tébláboltok lonely üzemmódban, mikor is hirtelenjében elétek toppan egy igazi megnyerő, masculine alpha male, kezében egy pohár drága, yuzu ízesítésű belgian wheatbeer-rel. A férfi végigmér Ray ban napszemüvege lencséje mögül, és vonzó sexységeteket látva, heroicus önfeláldozással közli:

- Ha meglátlak, sexy lady,

Szívem egyből dörömböl!

Azt is megengedném neked,

Hogy igyál a sörömből!



2021. szept. 1. 06:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Már azt hittem eltakarodtal innen..
2021. szept. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Undorító vagy.
2021. szept. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Pff... Csak irigykedsz, mert sosem élheted át az alpha male experience-t!
2021. szept. 1. 06:31
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Mi értelme az ilyen trollkodásnak? Nem létezik hogy valaki ilyen hülye legyen
2021. szept. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Te minden vagy csak nem alpha male :))
2021. szept. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Csak a szerencsétlen ostoba lúzerek hiszik, hogy van alfa hím. E mögé bújnak, pedig ők maguk a végtelen taszítás.
2021. szept. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem szeretem a sört.
2021. szept. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönne be, de azért egy sört vehetsz nekem, hátha meggondolom magam.
2021. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha valaki ennyire képtelen még magyarul írni is és/vagy annyira idióta sznob, hogy direkt csinálja, eleve teljesen esélytelen. ráadásul ebből nekem az jön le, hogy nagyon távol áll az alfa hímtől, inkább csak simán egy önelégült, beképzelt, sznob (de inkább csak szeretne lenni) látszatember, semmilyen értéket nem vélek felfedezni benne.

Szóval felőlem lehet neki akár Matsuda napszemüvege is, és ihatna akár drága Macallan-t is, esélye nem lenne.

2021. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Ez a barom még él? Könyörgöm, lőjje már le valaki...
2021. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!