Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Általában hányadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Általában hányadik randin engeditek a szexet?

Figyelt kérdés
És ki kezdeményez?

2021. szept. 1. 12:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
1-5, sok mindentol fugg
2021. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Mitől, péládul?
2021. szept. 1. 12:45
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
3. minimum - attól függ, mennyi időt töltöttünk a randikon előtt együtt, mennyit találkoztunk, mennyit beszélgettünk, mennyire érzem azt, hogy ismerem vmennyire. Hogy ki kezdeményez... a legtöbbször csókolózásból indul ki, és nem igazán lehet eldönteni, hogy hú, most ki, közös döntésnek tűnik.
2021. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%

Nem volt hosszú a klasszikus randizgatós korszakom, de valamennyi tapasztalatom azért van. Ha jól alakult a randi, nagyon egymásra hangolódtunk, akkor mehetett az elsőn is (egy ilyen randiból mentem végül férjhez), de olyan is volt, akivel lassabban haladtunk, és csak több hétig tartó ismerkedés után feküdtünk le, mert addigra alakult ki az az oldott hangulat, ami másnál elsőre.

A férfi kezdeményezett mindig.

2021. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez az "engedem" nekem elég fura megfogalmazás.


Én általában 2-3 hónap randizás, ismerkedés után éreztem eddig úgy, hogy közel kerültünk egymáshoz annyira, hogy szeretném.

2021. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy valaki túl hamar próbálkozott és visszautasítottátok?
2021. szept. 1. 12:51
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, akivel konkrétan randiztam, nem. Olyanok voltak, akik már úgy jöttek oda - na azokat mind lekoptattam, akármilyen jól néztek ki. Nem vagyok egyéjszakás típus.
2021. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
"Engeditek?"
2021. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%

Engeditek? Mégis mi ez, valami szolgáltatás?

Hányadik randin szeretnétek összebújni a másikkal? Ez a kérdés.

2021. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 1 hónap ismeretség után
2021. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!