Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta a pasi,neki évekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a pasi,neki évekbe telik,hogy megszerzésében,kötődjön igazan valakihez. Eddig mindig így volt. Ez mitől van? Lehet oka,ha azt látta,hogy otthon az apja nem tisztelte az anyját és csalta?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 22:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam. Évekbe telik ,hogy megszeressen
2021. szept. 2. 22:03
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

Mert nem jott el még az aki letaglózza.

A nehezen kötődők amikor viszont jon vki aki mint villámcsapás es megmozgatja, irdatlan gyorsan szerelmesek tudnak lenni mégis. De addig valoban inkabb szexkapcsolatban vannak ha kell tobbel is, tobb évig is.csak ugye nagyon sokan behodolnak becsicskulnak az meg nagyin nem fogja őket vonzani. Sőt



Az ilyenek legeslegjobban azt imádják akinek tartása van. Kivancsiságot ébreszt stb.

2021. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Mert akiknek tartasa van azok nagyban hasonlitanak hozzajuk. Az lesz nekik az igazi.
2021. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Ja fel nem dolgozott gyerekkori serules/trauma az oka amugy.

Anya otthagyta oviban, tesoja lesz.rta magas ivbol meg ilyenek.

2021. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Intézetisekre is jellemzo amugy.


Bocsi hogy kulon kommentben irtam.igy ugrottak be.

2021. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem teljesen igaz.

Elég egy érzelmileg elérhetetlen (pl. nárcksztikus) szülő a kötődési zavarhoz. És mivel ez egy nagyon korai sérülés (egy éves kor előtti) mélyen a tudattalanba épül be. Ráadásul az elme az olyan, hogy tudattalanul azt választja, ami ismerős, az tűnik biztonságosnak. Azért választ a kötődési zavaros egy szintén érzelmileg elérhetetlen partnert, mert ezt a mintát tanulta meg a szülőtől. És máris kiakul az ördögi kör...

2021. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Csak dugni akar. Aztán majd dobbant a kis lelki drámájára hivatkozva, hogy ő eRre kÉpTeLen
2021. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen, lehet de pszichologuskent mondom hogy NEM lehet mindent a gyerekkori serulesekre fogni! Miutan felismerte ezt a problémát mar sz o felelossege hogy a megfelelő fejlodessel, segitseggel valtoztasson rajta, es rabolja masok eveit. Arrol nem beszélve hogy általában a nehezen kotodom duma szimpla kamu
2021. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra bukok, aki visszautasító velem. Sajnos ez van. Jártam én pszichológushoz meg most már tudom is, hogy így van, de még mindig csinálom. És nem vagyok már fiatal.
2021. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha IGAZÁN szeretsz valakit akkor nem kellenek évek hozzá. Egyszerű, felszínes kapcsolatokra törekszik s ezt nyíltan meg is mondja. Magyarán csak dugni akar, meg "addig is legyen valaki" típusú tranzitkapcsolatokat létesítők szövege. Előre borítékolja hogy le fog lécelni.
2021. szept. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!