Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta a pasi,neki évekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a pasi,neki évekbe telik,hogy megszerzésében,kötődjön igazan valakihez. Eddig mindig így volt. Ez mitől van? Lehet oka,ha azt látta,hogy otthon az apja nem tisztelte az anyját és csalta?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 22:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog lehetséges:

-tudja előre, hogy el fog tűnni, ezért előre mossa kezeit, így nem vàdolható, "hiszen én megmondtam előre..."

-gyerekkori sérelmeinek/tapasztalatainak àldozata,amit még nem dolgozott fel.

Első esetben menekülj, màsodik esetben csak akkor, ha nem jàr szakemberhez.

2021. szept. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak párszor meg fog dugni, aztán ott fog hagyni. Ezzel védekezik már előre.
2021. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%

8 idiota

A gyerekkori beidegzodeskre epul fel az egész szemelyiseg. Gyogyithatatlan eleve.

A megfelelo kezelésekkel is kizarolag tünetmentesség érhető csak el hogy az éeltvezetesben ne okozzon problemat.


Az idegrendszer es beidegzodesek olyan mint egy egymasra épulő háló. Senki ki nem tudja bogozni 20 40 evre visszamenoleg hogy az alapokat tegye rendbe es onnanstol felepitsen egy uj szemelyiseget egy masik embert.

2021. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%
*életvezetésben
2021. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"A gyerekkori beidegzodeskre epul fel az egész szemelyiseg"


Az emberi személyiségben kb 50% variabilitas van. Oriasit lehet valtozni. A gyerekkorban valo ragadas egy regressziv, nem természetes allapot ami korrigalhato.


"Gyogyithatatlan eleve.

A megfelelo kezelésekkel is kizarolag tünetmentesség érhető csak el hogy az éeltvezetesben ne okozzon problemat."


Gyógyítani? Kezeles? Mit? A kotodesi minta nem betegseg.


"Senki ki nem tudja bogozni 20 40 evre visszamenoleg hogy az alapokat tegye rendbe es onnanstol felepitsen egy uj szemelyiseget egy masik embert."


Nem masik szemelyiseget kell felépíteni hanem korrigálni a rosszul megszokott erzelmi es viselkedeses mintakat. Ez felelőséggel, motivacioval, munkaval jelentősen megvaltoztathato.


"8 idiota"


Á tényleg. El is felejtettem hogy a 10 millio fociszakerto, jarvanyszakerto es politikaszakerto utan a 10 millio pszichológus orszaga is vagyunk

2021. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

13.: Ezt rosszul tudod. A hosszú (több éves) terápiák teljesen képesek újrastrukturálni a személyiséget. Tudom, mert végigcsináltam. Kutatások szerint még az agy szerkezete, az idegrendszeri struktúrák is módosulnak egy komolyabb terápiát követően.

Sőt, az is igazolt, hogy egy biztonságosan kötődő személlyel való tartós párkapcsolat is átalakítja a kötődési mintázatot.

Persze mindez csak azoknál működik, akik kellően elkötelezettek az önmagukkal való szembenézés és a változások iránt, nem pedig elvárják, hogy a világ alkalmazkodjon hozzájuk.

2021. szept. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!