Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől függ, hogy megvan-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy megvan-e a kémia két ember közt vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves vagyok, lassan 1,5 éve szingli, egy 4 éves kapcsolat után. Ez idő alatt voltam nem egy randin, és az a tapasztalatom, hogy a legtöbb randipartnerem még ha nagyon kedves is, és mindenben egyetértünk, vagy épp kifejezetten jó vitapartner, akkor sem tudom elképzelni magam velük hosszútávon. Volt akivel randiztunk pár hétig, de nem éreztem azt a kis szikrát amit kellene, így udvariasan lemondtam a folytatást. Na meg volt nem egy olyan randim ami iszonyatosan lapos volt és unalmas, emiatt nem lett belőle semmi.

Összesen három ember esetében éreztem azt, hogy az illetővel megvan az a bizonyos kémia, az a nagyon erős "akarom" érzés irányába. És elkezdtem azon gondolkodni, hogy vajon mi alapján lehet az, hogy valaki kiváltja ezt az érzést, míg más egyáltalán nem mozgat meg a nagyon erős szimpátián túl? Volt akivel hetekig randiztunk, és akkor sem éreztem azt, hogy nekem ez menne, míg akivel megvolt a kémia, a randi kb 20. percében azt éreztem, hogy nagyon szeretném ha lenne folytatása ennek.



2021. szept. 4. 18:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Pont azért kémia... 🤔
2021. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha a testnedvek keverednek és az nem savas kémhatású, a ph érték megfelelő, akkor megvan 2 ember közt a kémia.
2021. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
még a tudomány sem jött rá, mi váltja ki a feromon hormon termelődését
2021. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
22 évesen szerintem még annyira nem érezheted a kémias dolgot. Nemhiába Amerikában 21 év a felnőttkorhatár.
2021. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Ez vizuális alapon működik.(erröl oldalak vannak, hogy a latott arcot mozgast stb mikor miert tekintjuk szimpatikusnak vonzonak es mikor miert nem)

Ha elsőre a vizualitás alapon ugy nem is műkődne a dolog(nincs meg a szikra), attol azt még testi kontaktus is kiválthatja.

2021. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
#5 A második mondatoddal ütötted az elsőt.
2021. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Elsösorban vizualitás alapon működik.


Köszi az észrevételt.

2021. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Engem nekem nem kifejezetten tetsző férfi hangja és illata is izgatott már fel. Aztán megtetszett ő is. Ha társkeresőn láttam volna, átlapoztam volna mint a szél, de mivel élőben ismertem meg, a hangjával és az illatával elvarázsolt. A kémia szerintem nem vizuális, csak mivel vizuális lények vagyunk, kell az is hozzá.
2021. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
#3 Az asztrológia már réges rég megválaszolta ezeket a kérdéseket. Ennyit a tudományról.
2021. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Ne modd, kérlek áruld el, hogyan válaszolta meg az asztrológia ezt a kérdést?
2021. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!