Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dőlt már be valaki ilyennek?:

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dőlt már be valaki ilyennek?:

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy csajjal láttam róla két képet meg beszéltünk viberen elég szép nő azt mondta ő eljönne hozzá,na nekem ez kicsit hihetetlen :) Szóval azt mondta el jönne hozzám csak még nem kapott fizetést így nem tud tankolni de ha utalok neki 15EFt-ot akkor megtankol és eljön ismerős itt mifelénk is azt mondta.Aztán kiszámoltam neki,hogy mennyi lenne az útiköltség de azt mondta csak azért annyi mert bmw-je meg útdíjat kell fizetni meg ilyesmi de szerintem az útvonalon nincs is útdíj :)

Kicsit hasonlít ez nekem a régi töltsd fel a kártyámat és felhívlak meg ilyesmi dologhoz,oké beszéltem vele láttam képet róla de messziről jött ember azt mond amit akar.És az is fura,hogy mikor azt mondtam nem utalok nem azt mondta oké akkor szia,hanem mindenáron győzködne meg,hogy én biztos nem akarok vele találkozni meg ilyenek.



2021. szept. 5. 21:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Videochat is volt? Mondjuk az max csak azt bizonyitja, hogy ő az a nő:)

Miért nem te mész hozzá? 5 nap mulva jönnek a fizuk, várd meg a kövi hétvégét:)

2021. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Fúú téged nagyon át fognak b**zi ennyire hülye nem lehetsz :D Van BMW-je de nem tudja tankolni? Ha eljött, oda adod neki, ennyi ... de amúgy nílván szívózik.
2021. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Elég röhejes átverés.Mármint nagyon ostoba lehet aki ilyennek bedől.

Ennél azért jóval rafkósabb nők is vannak.

Természetesen nem menne el hozzád,hiába utalsz.Meg lehet hogy nem is nő az illető.

Ha azt írod neki megvárod a fizuját,akkor kitalál mást,hogy miért nem tud elmenni.

2021. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha már időt és energiát fektetett a befűzésedbe, akkor nyilván nem pattan le az első nemnél, hanem próbál mégiscsak lehúzni valahogy. 😉
2021. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Ja! BMW-je van és nincs pénze?

😂

Van, aki bedől ennek a szélhámos, pénzlehúzó luvnyának?

2021. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Nincs az az isten h bárkinek pláne egy idegennek utálják,fizessék bármit is. Akinek BMW-je van legyen pénze tankolni stb

Be ne dőlj

2021. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

1/


Mondtam neki én is,hogy nemsoká jön a fizetés de ha szeretné kifizetem az útiköltsége felét,isten igazán kis szex is lenne a dologban ő azt mondja,hogy neki nincs helye,de most sajnos nekem sincs erre azt mondta ő már járt itt a városban van itt ismerőse aki helyet is tud adni de az is elég gyanús téma.

2021. szept. 5. 21:42
 8/22 A kérdező kommentje:

6/


Na én csak egy új mazda hármast láttam képen nála kiszámoltam azt is kb mennyi lenne az útiköltség írtam is akkor írta,hogy bmw-je van de kérdeztem tőle mivel jönnél tankkal? :D Na igen ha majma van legyen pénze banánra is :)

2021. szept. 5. 21:43
 9/22 A kérdező kommentje:

2/


Mondtam neki,hogy csak kp-m van nincs bankszámlám :D azt mondta oké elhalasztjuk holnapra ha bemegyek az otp-be akkor reggel át tudom utalni a pénzt :) De írtam neki kb ezerszer,hogy ne haragudj de én nem fogok előre utalni ismeretlenül senkinek sem mert nem most jöttem a falvédőről :)

2021. szept. 5. 21:45
 10/22 A kérdező kommentje:

3/


Akivel beszéltem az biztos,hogy nő de tudom azt is utalok aztán várhatnék ítéletnapig :) Nekem ez olyan prostituált feelinges.

2021. szept. 5. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!