Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dőlt már be valaki ilyennek?:

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dőlt már be valaki ilyennek?:

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy csajjal láttam róla két képet meg beszéltünk viberen elég szép nő azt mondta ő eljönne hozzá,na nekem ez kicsit hihetetlen :) Szóval azt mondta el jönne hozzám csak még nem kapott fizetést így nem tud tankolni de ha utalok neki 15EFt-ot akkor megtankol és eljön ismerős itt mifelénk is azt mondta.Aztán kiszámoltam neki,hogy mennyi lenne az útiköltség de azt mondta csak azért annyi mert bmw-je meg útdíjat kell fizetni meg ilyesmi de szerintem az útvonalon nincs is útdíj :)

Kicsit hasonlít ez nekem a régi töltsd fel a kártyámat és felhívlak meg ilyesmi dologhoz,oké beszéltem vele láttam képet róla de messziről jött ember azt mond amit akar.És az is fura,hogy mikor azt mondtam nem utalok nem azt mondta oké akkor szia,hanem mindenáron győzködne meg,hogy én biztos nem akarok vele találkozni meg ilyenek.



2021. szept. 5. 21:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
A google képkeresőben van ilyen funkció.
2021. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

21/


Ja azt próbáltam de sokszor csak hasonló képeket ad ki.

2021. szept. 6. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!