Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira szeretném hívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira szeretném hívni a munkatársamat, szerintetek milyen módon lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Sürgősségin dolgozok mint mentőtiszt, az egyik ápoló lány nagyon megtetszett, szívesen megismerném jobban. Csak igen ritkán látjuk egymást, szinte soha nem vagyunk egy műszakban, általában amikor találkozunk akkor is váltjuk egymást. Pár mondatot szoktunk váltani, de csak általános dolgokról esik szó, semmi extra. Szerintetek hogyan közeledhetnék felé? Eddig minden barátnőmet úgy hívtam el az első randira, hogy eléjük álltam és elmondtam, hogy szimpatikusak, szeretném őket megismerni és lenne-e kedvük sétálni/kávézni/akármi közös programot csinálni. Szóval szerintetek mit tegyek? Lányok minek örülnétek? Esetleg valakinek hasonló tapasztalata?


A lány szingli. A kórházban szabály nincs arra, hogy kollégák nem lehetnek együtt.


23 évesek vagyunk.



2021. szept. 7. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem, már van tapasztalatod csajozásban, csináld úgy, mint eddig. Ez miért lenne kivétel?
2021. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Aztán majd jó lesz vele melózni, amikor összejön a gazdag, zsidó, fődokival?
2021. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Jó az ahogy szoktad!

Korrekt,nem tolakodó,normális.

Ha meg visszautasít akkor sincs semmi...amúgy is ritkán vagytok 1 műszakba...azt a keveset meg kibírod,vagy elkerülöd.

Ha összejön akkor lehet gond lesz hogy ellentétesen dolgoztok mindig.Sose tudtok együtt lenni majd.

2021. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!