Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy emberileg gyűlöltetek valakit, kémiailag viszont pont ő összejöhetett volna?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 21:02
A kérdező szavazást indított:
Igen volt
Nem, ütköznek ezek
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha valakit gyűlölsz, akkor eleve kizárt, hogy közel kerülj hozzá, így meg kémia se lehet.
2021. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam az utálat kioltja a szexuális vágyat, szóval nehezen tudom elképzelni, hogy ne taszítana egy olyan férfi, akit éppen gyűlölök.


Olyan van, hogy valakire baromi dühös vagyok és szét tudnám cincálni, és eközben vágyom is rá, de azért az nem gyűlölet.

2021. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Igazából erre az utóbbira gondoltam. Harag az oka az utálatnak, mert pl. olyat mondott, hogy már gyűlöletet vált ki
2021. szept. 7. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatban lehet ez a téma egy munkatársnőmmel.
2021. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy nagyon dühös voltam és azért szexeltem vele, hogy ezt kitöltsem rajta és egy kicsit kihasználjam. Nem bántottam, semmi ilyesmi, de lényegében akaratosan próbáltam úgy alakítani, hogy nekem legyen jó, ebből igazából egy remek együttlét lett mindkettőnk számára, mert bevadultam.

Egyébként már kizártam azt a barmot az életemből és megbántam ezt az esetet is. Olyat tett, ami kivágta a biztosítékot és kicsit szégyellem, hogy inkább szexeltem vele dühből, ahelyett hogy otthagytam volna. Nekem nem érte meg, de ez attól is függ, hogy te, Kérdező, miért vagy mérges az adott személyre.

Nekem egyébként van egy minimális domina hajlamom szerintem, úgyhogy emiatt is mehettem bele.

24l

2021. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt, hogy rettentően haragudtam valakire, utáltam, ugyanakkor megőrültem érte annyira vágytam rá szexuálisan.

Aztán rádobott még egy lapáttal a dolgaira, akkor jutottam el, hogy gyűlölöm. Na, azt hiszem ez kinyírta szerencsére a szexuális vágyat is iránta, bízom benne már véglegesen.

2021. szept. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!