Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen csajról?

Figyelt kérdés

Huszonéves csaj,de enyhén szólva visszafogott.Nem jár szórakozni,talán soha nem is volt még.Pasi barátai aligha vannak,barinőjét megkérdeztem volt-e valakije már,állítása szerint soha nem érdeklődtek iránta,de a csaj sem próbálkozott senkinél.

Ez jelentheti azt,hogy esetleg aszexuális?



2021. szept. 10. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Vagy igényes és introvertált? Amúgy pedig a barátnő számomra unszimpatikus, aki így kibeszéli az állítólagos barátnője magánéletét. Ez nem barát.
2021. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem még barátnak is taszító, de ízlések és pofonok.
2021. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem tökéletes barát lenne, én sem mászok rá másokra, és bulizni se járok. Olvasni szeretek és monogám kapcsolataim voltak, kevés és értékes. És pont lszrom, hogy mások ezért lenéznek vagy megszólnak-e vagy sem.
2021. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
azt gondolnám, hogy majd esetleg nyugdíjas korunkban összejöhetünk, addig meg mindketten keressünk inkább magunkhoz jobban illő párt
2021. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem okes 👍



37F incel

2021. szept. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

1-es, ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor miért írsz? Ezt a kérdéssel válaszoló stílust nagyon rühellem. Mit gondolsz te, kiknek írsz? A kis fogyi barátaidnak?

És remélem ezzel nem arra akartál utalni, hogy te egy "igényes és introvertált" nő lennél, mert te biztosan nem.

Azt is szeretném közölni, hogy nem volt szó kibeszélésről. Csak a kibírhatatlan hisztériák kezdenek el őrjöngeni, és látják bele mindenbe azt, hogy mások kibeszélik. Téged ez traumatizált, és most minket gyötörsz vele

2021. szept. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha a barátnőm egy harmadik félnek ecseteli, hogy irántam soha nem érdeklődnek férfiak, az számomra nem barátság. Az ilyen ember lehet a te barátod, kedves 6-os. Egészen nyugodtan!


Engem nem traumatizált semmi sem. De neked valami nagyon fáj, azon érdemes mélyebben elgondolkodnod, hogy miért.

2021. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mintha én lennék lol
2021. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!