Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez tényleg számonkérésnek tűnik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg számonkérésnek tűnik?

Figyelt kérdés

Egy férfival elkezdtünk ismerkedni, beszélgetni messengeren (látásból már ismertük egymást, egy városban élünk). Randira hívott, amit aznap lemondott, a következő megbeszélt randin viszont nem jelent meg, nem is jelzett, hogy akkor sem ér rá. Ezek után számomra is felejtős lett az egész. Később rámírt, mintha semmi nem történt volna, és arra a mondatomra, hogy legalább szólt volna a megbeszélt randi előtt, ennyit írt: "Miért is kérsz számon?"

Utólag kiderült, hogy aznap a haverjaival volt valamilyen programja.

Azóta bepróbálkozott párszor, hogy adjak új esélyt, illetve hogy igazából nem is érti, mi a problémám. Ezekre semmit nem reagáltam.

Egy 33 éves pasiról van szó. Hogy is gondolja, hogy ez a viselkedés normális dolog?? Vagy csak ennyire élvezte, hogy hülyített?


2021. szept. 15. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A masodik sztori utan mar megszunt volna letezni szamomra, es a szinrelepesekor tiltottam volna. Magyarazatra sem melto, aki ekkora barom. Olyan, mintha az kellene megertetned vele, hogy ketszer ketto az tenyleg nem ot. Nincs ertelme.
2021. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Az utólagos üzeneteit látva tényleg az volt az érzésem, hogy valóban fogalma sincs mit csinált rosszul. Régebben is láttam rajta, hogy mindig figyelt ha összefutottunk pl. boltban, elmondása szerint már akkor tetszettem neki csak kapcsolatban voltam. De ez semmit nem számít már, hiszen eljátszotta nem is a bizalmam, inkább annak megszerzésének a lehetőségét...

2021. szept. 15. 19:48
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A 4es jól írta, gyanúsan valami PUA csajozós hülyeség lesz. A játszd az elérhetetlen és számonkérhetetlen macsót. Tedd fel az i-re a pontot és küld el a fenébe, had pislogjon mint hal a szatyorban.
2021. szept. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Tedd lapátra! Velem is hasonlót játszott el az úriember, csak ő már 40 éves.

Amit eddig írtak neked, minden válasszal egyetértek.

Nem érdemes vele foglalkozni.

2021. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!