Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fura kérdés: 25/F Szoftverfejl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskekufircolo kérdése:

Fura kérdés: 25/F Szoftverfejlesztő vagyok, és izraeli cégnek dolgozom. Azt hiszem szerelemes lettem a főnökömbe ~35/F, aki TelAvivban él, és most született meg a második kislánya. Viszont lehetséges, hogy neki is tetszek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem mondtam el neki, hogy tetszi, szerintem azt se tudja, hogy bi vagyok. De egyszerűen imádom. Próbálom túltenni magam rajta, de munkamániás lettem miatta, hogy bizonyítsak. Egykébként iszonyú jófej, és jó ötletei vannak, és maximális a bizalom. De félek hogyha bárhogyan kezdeményeznék kirúgnának a fenébe. Meg persze házas és gyereke van. Mit gondoltok? Esetleg tanács a felejetéshez? Mondjak fel?

2021. szept. 17. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondj fel. Más munkahelyen is lehet ilyen helyzet, és akkor megint elmenekülsz?

Semmiképpen ne tudasd a fonokoddel, hogy mit érzel. Házas apuka.

Ismerkedj másokkal, biztos találsz egy vonzó független pasit vagy nőt

2021. szept. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Jo a nicked :)


Mondd a fonokodnek, hogy borotvalkozzon meg, es ne nezzen ki ugy, mint egy kecske, hatha kiszeretsz belole 😂



37F incel

2021. szept. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Minek kezdenél zsidóval?
2021. szept. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22%

#3 Az izraeliek között vannak a legjobb pasik, csaxólok.

Kérdező, maradj és ne tartsd vele a kapcsolatot. Ez ugyanis bármilyen más cégnél is lehetséges.

2021. szept. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!