Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak?Nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?Nem tudtam elmenni a randira, most a lány meg folyton írogat és hol korhol, hol azt mondja, legyen vége. Én ezekre nem is tudok mit reagálni. Nem szándékosan mondtam le, csak közbejött egy megbeszélés, amit nem tudtam előre.

Figyelt kérdés
Sajnos a múltkor is volt ilyen váratlan munkamegbeszélés. Nem az első eset. Mit csináljak? A lány tetszik, de ez a viselkedés nem.Kikészülök azt érzem.
2021. szept. 18. 10:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mikor jött közbe ez a megbeszélés? És milyen jellegű?
2021. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna... normális a viselkedése.

Vegyél neki valamit, és lepd meg.

2021. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Tárgyalás. Megbeszéltük csütörtökön, hogy a péntek délután jó lehet. Aztán péntek délelőtt hívott az ügyfél, hogy neki a délután lenne jó. Nekem meg menni kellett. Estig tartott.
2021. szept. 18. 10:43
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Fordítsd meg a helyzetet. Még az elején vagytok, és a másik folyton lemondja a randikat. Vagy megbízhatatlan, több vasat tart a tűzben, vagy minden más fontosabb neki, és sosem lesz ideje rám.
2021. szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Még tárgyalás közben is írogatott. Engem annyira kikészített. Egy hete volt. Azóta nem beszéltünk, de amit aznap művelt, túl sok volt nekem, bepörgött teljesen, hol azt írta, érti, nem akarom látni, akkor mondjam meg, hogy vége, de ne szórakozzak ,hogy kitalálkok ilyeneket, és hogy ő nem bírja tovább, legyen vége. Ezt akarom? stb. Még éjjel is írt. Kikészített. De azóta leállt, nyugi van
2021. szept. 18. 10:46
 6/28 anonim ***** válasza:
62%
Mond ezt meg neki. Amúgy valószínűleg a lány felejtős, érthető mindkét reakció, de neki is illene döntenie, hogy milyen állásponton van. Ez a piszkálódás hosszú távon idegőrlő, és semmi értelme.
2021. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%

"Nekem meg menni kellett."

Dehogy kellett menned. Te döntöttél úgy, hogy mész. Full új vagyok egy cégnél. Próbaidő alatt is simán offoltam megbeszéléseket.


Egyébként minek akarsz egyáltalán kapcsolatot, ha úgyis a munka lesz az első?

2021. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Eleve minek akarsz nőt ha sosincs rá időd?
2021. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
7: én nem tehetem meg, hogy egy millárdos ügyfélt lemondjak.
2021. szept. 18. 10:49
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

#9: Milliárdos... :DDD Hát persze.

Tesó, nem fog összejönni ezzel a csajozás.

2021. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!