Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg gáz lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz lenne?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok. Az a fajta, aki mindig próbál őszinte lenni, felvállalja a gondolatait. Általában ha akarok valamit azt közlöm, meg persze ha valamit nem azt is. A magabiztosságommal nincs gond. Azért írom ezt a kérdést, mert barátaimmal nem értettünk egyet és kíváncsi lennék nagyobb közönség véleményére is.


A munkahelyemen van egy lány, akit meg szeretnék ismerni. Egy másik részlegen dolgozik, csak ritkán látom, akkor is mind a ketten a közvetlen kollégáink társaságában vagyunk és csak egy köszönés erejéig, mert mindenki a munkáját végzi. Szóval nagyon nem alkalmas a szitu ismerkedni.


Korábban bejelölt már facebookon, instagramon.


Szeretném megteremteni magamnak a lehetőséget, hogy négyszemközt elhívhassam randizni.


Rühellem a neten való ismerkedést, mindenképp élőben szeretném elhívni. Gondoltam ráírok majd a munkában, hogy amikor van egy kis szünete szánjon rám pár percet, beszélni szeretnék vele és ekkor elhívnám.


Szerintem ez lenne a legkönnyebb módja a dolognak, így tök egyértelmű az egész. A barátaim szerint ez gáz.


Ti mit gondoltok? A helyemben hogyan csinálnátok? Lányok nektek bejönne?


(A munkahelyen semmi nem tiltja a kollégák kapcsolatát.)



2021. szept. 24. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így tök jó, nem kell a barátaidra hallgatni. Fel kéne nekik is nőni.
2021. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hívd el személyesen.

De minek neki írni előtte? Egyébként szerintem ez a kerdes mar volt itt csak mas koritessel, es akkor is mindenki azt mondta, hogy nem kell előtte irni neki, csak menj oda.

2021. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány évesek a barátaid vagy milyenek (vagy hogy hogy csajoznak) de szerintem ez teljesen korrekt.


Jobb (szerintem) mint írogatgatni, meg nőként találgatni mit akar a pasi. Ez így tiszta.


Ők amúgy (barataid) mit mondtak hogy csinálnák?

2021. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gáz semmiképp sem lenne, de levágnám azonnal, mit akarsz, és nagyon elfoglalt lennék, nem tudnánk beszélegetni soha.
2021. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ruhelled a chatelest de online akarsz kezdeni? Nem hiteles es sztem ez igy creepy kisse. Először melegitsd fel a helyzetet, mosolyogj ra, koszonj neki, legyen rolad egy ismertsege, pozitiv benyomasa aztan elhivas. Szemelyesen
2021. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is láttam több hasonló kérdést már itt, de ez nem akadályozott meg, hogy kiírjam.


A barátaim online "fűznék" a lányt, aztán ha úgy látnák el is hívnák online.


A lány nem totál idegen. Beszéltünk már egy céges bulin, csak akkor nem volt alkalmas a dolog részemről. Mindig nagyon mosolyog amikor meglát. Szóval szerintem elő van melegítve a helyzet.

2021. szept. 24. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a barataidnak kell megfelelni. Plane nem a nyeretlen 2 eves barataidnak. Ok majd benaznak a neten, te meg mehetsz a sajat modszereddel. Barmily meglepo az lesz a hiteles, ami beloled jon. Utana ok hiaba probalnanak leutanozni, nekik ugyse menne.
2021. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!