Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem volt még komoly kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ifj. Jimi Hendrix kérdése:

Nem volt még komoly kapcsolatom. Nem hívtam el még soha lányt randizni. Szerintetek hogyan kezdjem hogy ne legyek nyomulós?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy lány akivel régóta nem tudom hogy mi és hogyan….. de most elkezdtem újra érezni amit régen, viszont nem tudom hogy hogyan hívjam el és mit mondjak neki. Volt köztünk már régebben valami….csak akkor elrontottam:( mert én mondtam neki hogy “nem fog működni”pedig minden nagyon jól alakult, és ő is nagyon lelkes volt velem kapcsolatban:(azóta jöttem rá hogy rosszul döntöttem. És mára már teljesen mást érzek vele kapcsolatban és helyre szeretném hozni. Valamint méghozzá az osztálytársam is és az évek során voltak ebből beégésék. Szóval nem tudom hogyan csináljam. Van egy barátnője és mindig vele együtt megy mindenhova….

2021. szept. 24. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom a választ a kérdésedre, de mikor történt az, hogy azt mondtad neki, nem fog működni?

Sajnos nincs soha semmire garancia a szerelmek terén. Alakulhat jól is, rosszul is.

Beszélőviszonyban mennyire vagytok?

2021. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!