Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legcikibb randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikibb randi elmenyetek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Beültünk egy üdítőre, de egy lazább, de azért mégis csak étterembe.

Eleve utálok nyilvánosan csókolózni, de ő lekapott váratlanul. Ráadásul úgy, hogy közben a pincér hozta az italokat...égett az arcom kegyetlenül.

2021. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2 órát késett az Úr. Mivel vidékről mentem a nagyvárosba kénytelen voltam várni. Több ismerőst is felhívtam, hátha valakihez hozzá csapódhatok aug20.alkalmából, de érthető okokból mindenki épp nem ért rá. Már indultam egy moziba amikor megérkezett. 11 éve vagyunk együtt. Mindig varni kell rá...
2021. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Még anno a net korszak előtt, ujsághirdetések által volt szerencsém egy-két vakrandihoz.

Nos két ilyen randin is megesett, hogy a delikvens nem volt ott a megbeszélt helyen. Illetve valszeg valahol ott leshetett, csak nem jött oda. Nem rázott meg az eset, de megvolt a véleményem! Legalább hamar kiderült, mekkora köcsög,kár is lett volna elpazarolni ilyennel az időt.

2021. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
A srác csak 3 évvel volt idősebb nálam, de olyan öreges volt, hogy legalább 30nak kinézett, miközben én 18 lehettem. Nem a jó értelemben volt érett, inkább ilyen ritka ronda arca volt és borzalmas testtartása. Tudtam hogy gáz lesz, de nem akartam kegyetlen lenni, mondom jó, találkozzunk. Sétáltunk kb 3 percet valami boltig, ahol "véletlenük" összefutottunk a barátnőmmel (persze odahivtam, mindenrol tudott) és ott volt vége a randinak. Soha többet hasonlót :D
2021. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!