Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért nem jön össze senki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem jön össze senki, mert félig ázsiai vagyok?ismerkedjek külföldi férfiakkal? A magyaroknak nem jön be a félig ázsiai kinézet?

Figyelt kérdés

Miért nem kellek senkinek? Magas, vekony, apolt lany vagyok. Ilyesmi kinezettel, nem nezek ki teljesen azsiainak.

Mi lehet a baj? Ez a magyar sracoonak nem jon be? Inkabb az europai lanyoknak van tobb eselye parkapcsolatra? Jobban jarok kulfoldiekkel?


[link]


2021. szept. 29. 10:39
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

A kepet egy hiroldalrol vettem, kerlek ne jelentsetek a kerdest emiatt, tenyleg szeretnek ertelmes valaszt kapni.

Koszonom.

2021. szept. 29. 10:41
 2/24 A kérdező kommentje:

Meg annyi kerdesem lenne, ha valtoztatnek a kulsomon, hogy magyarosabb legyek, az segitene? Pl. haj vilagositas.

Koszonom.

19/L

2021. szept. 29. 10:42
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a képen lévő lány teljesen jól néz ki, nekem tetszik.

Nem hiszem hogy ezzel lenne a gond.

2021. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jól néz ki😌


Biztos, hogy nem ezért nem jött össze.

2021. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is oké,


Volt hasonló kinézetű barátnőm, nekem bejön ;)

2021. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van sok srac, akinek ez bejon. ha tenyleg hasonloan nezel ki, mint a lany a kepen, akkor nincs baj a kulsoddel, sot.
2021. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Vagy te is az a lány vagy akinek nem az udvarlók számával van a baj, csak pont nem azok próbálkoznak amilyenekre te vágynál.

29f arabish

2021. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Ühüm, hihető.
2021. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem kell'magyarosabban' kinézned(főleg ha az nem önazonos), biztos van, akinek te vagy a zsánere. Nekem legjobban a latin-amerikai kinézetű lányok jönnek be, de ázsiaik között is volt már aki tetszett.
2021. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A képen lévő lány számomra abszolút barátnő kompatibilis. 😁
2021. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!