Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kezdeményez egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdeményez egy házas férfi, ha aztán viszakozik?

Figyelt kérdés
Van egy házas, 3 gyermekes 39 éves férfi, akivel kapcsolatba kerültem munka ügyben. Egy idő után feltűnt, hogy nagyon érdeklődik irántam, elég sokat beszélgettünk. Rákérdeztem, mégis miért csinálja ezt, miért viselkedik velem így, erre először nem reagált, aztán másnap bevallotta, hogy egész éjjel azon gondolkozott, bevallja-e az érzéseit nekem... mert hogy tudja, hogy nem szabadna ilyet mondania, de ahogy megismert az idők során, belém szeretett. Erre rávágtam, hogy akkor ezt itt zárjuk le. Akkor ő rögtön mondta, hogy tudja, hogy nem szabad, de teljesen összezavartam, mert nem tudja, mit akar. Aztán lezártuk a beszélgetést azzal, hogy akkor nem keressük inkább egymást, hogy lecsillapodjanak a dolgok. Hát, ezt nem sikerült betartania, mert pár nap után újra keresett és kiöntötte a lelkét nekem. Nyilván hibás vagyok, mert miután szerelmet vallott, azóta egyfolytában csak rá gondolok, én is ezt érzem iránta, de nem mondtam neki, gondoltam jobb, ha nem beszélünk és elfelejtjük egymást.. hát sajnos nem tudom elfelejteni. Mikor rám írt, én is utaltam rá, hogy részemről is hasonló érzések vannak. Pár nappal később én írtam rá, beszélgettünk kicsit, aztán azóta semmi. Tehát már pár hete nem beszéltünk, azt hiszem ez azért van, hogy elfelejtsük egymást, mert mindketten tudjuk, hogy nem szabad... De azóta is egyfolytában rá gondolok, hiába igyekszem lefoglalni magam munkával, hobbival, sporttal, mindennel... 5 kg-ot híztam azóta, mert folyton eszek, én ezt ennek tudom be. Próbálok erőt venni magamon és túllépni, de egyszerűen olyan hatással volt rám, mint még senki. És tudom, hogy ő is ugyanezt gondolja rólam. De mindegy, mert nem fogom keresni... nem tehetem. Csak nem értem, minek kezdeményez nálam, minek vall szerelmet, ha aztán eltűnik az életemből... lényegében felkavarta az állóvizet teljesen. Megőrjít...
2021. szept. 29. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekes?Nincs több kérdésem....
2021. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezdeményezett.

Te kérdeztél rá, ő meg elmondta.

2021. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Mert puhapöcs. Nem FÉRFI.
2021. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért viszakozik, mert csak szexelni akar veled, laza kapcsolatot. Csak a pasik nem robtanak ajtóstol a házba, azt hazudják, hogy érzelmeik vannak,teszik a szépet. Viszont azzal, hogy latja rajtad hogy te komolyan gondolod ot, maris fél, hogy rácsimpaszkodsz, beleesel és majd bosszúból beköpöd őt az asszonynak, mivel ő csak kalandot keres igazából. Ha nem hiszed, írd meg neki, hogy nem cag, szetelmes bele, nem is annyira az eseted meg valaki más tetszik neked, de azért most összejárhatnátok laza kapcsolatea szexelgetni rövid távra. Egyből bele fog menni, de ba megneszeli a kötődésedet, akkor vissza fog lépni, mint most.
2021. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg beléd zúgott, és nem csak szexet akar. Én is voltam így. Ne menj bele, garantált tragédia mindkettőtöknek. 38F
2021. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazából akár az van amit az 5-ös ír, akár igaz, a dolog annyiban világos hogy nem akarja.


Te kérdeztél rá, lehet ő magától el se mondta volna.


Tudja hogy bonyolult a szitu és nem akar belemenni. Ez nem kezdeményezés volt hanem a dolgok tisztázása.


Nem akar belemenni. Ennyim

2021. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem 3 évig játszotta ugyanezt és abszolút igazolni tudom az előző hozzászólót. Abban a pillanatban, ahogy elmeséltem, hogy megromlott a házasságom, elkezdett kihátrálni, hogy ezt így nem kéne szabad meg úgy...Mintha olyan hatalmas erkölcsi vivodason menne keresztül. Ha arról lett volna szó, akkor nyilván mással nem csalta volna még soha az asszonyt. Nem én lettem volna az első...De velem soha nem volt hajlandó lefeküdni, közben pedig képes volt 2 év után is utánam nyúlni, amikor meglátott az új partneremmel. Nem kellettem neki akkor se, csak hát a birtoklási vágy. Pontosan érezte, mennyire örülten beleszerettem és ez imponált neki, volt sejtése arról, milyen egy nő az ágyban, ha szerelmes. Közben pedig tudta, hogy egy szerelmes nő veszélyes lehet, még a végén ott maradok a nyakán. Emiatt hátrált ki mindig, ez a 2 dolog vivodott benne folyamatosan. Nem mondom, hogy nem lettek közben érzései irántam, mert nem úszta meg, ez látszott rajta. Mégis soha egy percig se érdekelte igazán, hogy vagyok, mit érzek, amikor egy-egy gesztussal vagy egyszer egy filmbe illő csókkal az egekbe röpített, hogy aztán a legnagyobb boldogság kellős közepén kidobjon azzal, hogy meggondolta magát, ezt nem szabad folytatni. Megcsinálta velem többször, amíg ki nem ismertem. Most már, ha térden állva vallana nekem nyilvánosan szerelmet a felesége előtt, azt se hinném el, azt gondolnám, hogy másnap megint dobva lennék. Sőt, már azt is kinéztem belőle, hogy az ágyban is képes lenne meggondolni magát. Nekem nem jutott, csak egy csók. Ha nem szerettem volna annyira, talán hajlandó lett volna lefeküdni velem.😆
2021. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg szerettem őt (nemcsak mint nőt, hanem mint embert is), ezért csendben kiléptem az életéből. Annyira fájt, hogy majdnem belehaltam, de azóta sem bántam meg, tudom, hogy helyesen döntöttem.
2021. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy. Nyilván csak hülyít, flörtöl... Neked miért nincs pasid? A kutyának sem kellesz? Ezzel kéne inkább foglalkoznod!
2021. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!