Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire féltetek, izgultatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire féltetek, izgultatok az első találkozáskor, az első randin? Hogy zajlott?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Izgi volt, de érdekes mód egész nyugodtan voltam. Hosszas online megismerkedés, jó volt.
2021. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Előtte egy hétig telefonon beszéltünk, és videoztunk.

Én nagyon izgultam randi előtt. Viszont találkozás után 10 perccel már olyan volt mintha ezer éve ismertük volna egymást. Nagyon egy hullámhosszra találtunk. Eredetileg 2 3 órásra terveztük, de egész napos program lett belőle.

2021. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszas levelezés után került rá sor! Izgultunk mindketten, de nagyon jól sikerült és azóta is együtt vagyunk. Ennek már 8 éve! ❤️
2021. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén hosszas levelezés után találkoztunk, féltünk mind a ketten attól, hogy majd elmúlik a varázs élőben, nem lesz olyan jó beszélgetni esetleg. Majálison találkoztunk elsőnek, ikertesóm várta velem, mert természetesen az idegeskedés végett előbb elindultam két órával. Szóval sétáltunk, és próbált nyugtatgatni. Aztán mielőtt oda ért volna a párom, haza indult persze. Mondhatjuk azt, hogy első látásra szerelem volt, lesétáltunk a dunapartra és odaadott nekem egy kézzel készített (gyöngyből és drótból) rózsát, ami a mai napig megvan, aztán megcsókolt. Életem legromantikusabb pillanatai ezek, azóta már házasok vagyunk. :)
2021. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az évek alatt rutin lett, már randiztam eleget ismeretlenekkel ahhoz, hogy ne izguljak. Általában nálam akkor kezdődik az izgatottság, amikor élőben meglátom, és úgy (is) nagyon bejön.
2021. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
amennyire izgalmas az elején 3 hónap múlva annyira unalmas lesz.
2021. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6#

Ez nagyon nagy butaság. Ha mind a két fél akarja és tesz érte akkor ez nem következik be.

2021. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én nem vagyok nagyon izgulós.

Max ha nagyon bejön az illető, vagy nagyon örülnék neki, ha jól sülne el, akkor izgatott vagyok, de félni vagy izgulni nem szoktam.

Inkább kicsit zárkózott vagyok, és első alkalommal jobban szeretem, ha a másik beszél többet, mert szeretek "megfigyelni". Ez nem jelenti azt, hogy ülök kukán, alapvetően tudok értelmesen kommunikálni, nem tartom magam se rondának, se butának vagy humortalannak, így nem gondolom, hogy bármi miatt aggódnom kéne vagy félnem.

Ha valakinek mégsem jövök be, akkor meg ez van, majd lesz, akinek meg igen.

2021. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!