Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ha nem elégít ki titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha nem elégít ki titeket tisztességesen a pasitok, kerestek mellé szeretőt, vagy dobjátok a csókát?

Figyelt kérdés
F/30
2021. okt. 7. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Elsősorban megoldást szoktam keresni. Nem dobálok senkit, a szeretőzés meg egyenesen gerinctelen.

Ha hosszsbb idő elteltével sem találunk megoldást, akkor kultúráltan, a másik lelkére is vigyázva szakítok.

2021. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Akkor házisárkány leszek :-D
2021. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Amiket itt fent írtak azon már mind túlvayok, most évek óta újra szűzen élek. Már nem is tudnám elképzelni, hogy valaki belémhatoljon, megszűnt a vágy és ennek örülök.
2021. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Nálam a fázisok 2 szex között(neki elég heti 1-2, nekem nem):

- eleinte kibirom vibrátorral

- aztán elegem van a vibrátorbol, altalában hiszti lesz meg sárkánykodás

- aztán vissza vibrátor

- feladás: a párommal má nem sárkánykodok, elengedtem már nem is kérem

- aztán már a közönye miatt nem is gerjedek rá

- kezdem unni a vibrátort

- párommal kerulom a szexet

- vibrátorral is kerülöm

- szétnézek a "tarskeri piaconami rendszerint lehoz az eletemről is

- csökken a libido

- a heti 1 szexet sem akarom vele, inkabb a vibri

- elengedni nem tudom még a dolgot, mert mi van ha később mégis kell vagy szakitas után csalódok az újban(aminek esélye a nullához redukál hogy lesz e egyáltalán uj srac) mert mondjuk nem tud szexelni, kicsi a f.rka, csak ki akar használni stb

- depi kezdődik.

- kiúttalanság, zsákutcák érzés.

- heti egy vele "kényszerszex" hogy legalább lássak/érezzek pasit is alapon csak.

2021. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%

#1


Ha ez fordítva történik meg:


Te nem vagy elég jó szexben, és a pasi, vigyázva a lelkedre, hosszabb idő után szakít veled... akkor el tudod fogadni ezt sértődés nélkül, vagy maradna benned frusztráció?

2021. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

#5-ös válaszolonak.

Ha szexuálisan nem illünk össze, azon miért sértődnék meg? Szerintem ha értelmesen, őszintén és kultúráltan van leközölve a dolog, az a legtisztább. Sőt, én becsülni szoktam az egyenességet, szóval minden jót kívánok és elköszönök. Nem bonyolult, felnőttek vagyunk.

#1-es voltam.

2021. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
*jav.máR
2021. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

#6


Hogy miért? Például hiúságból. De látom, ez nálad nem játszik.


Viszont valamit nem értek. Ha jól értem, te úgy értelmeznéd azt a tényt, ha tudnál kielégíteni egy férfit, hogy "szexuálisan nem illünk össze"


Szóval nem az merülne fel benned, hogy nem vagy jó szexben, hanem az, hogy neki nem vagy jó?

2021. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
*ha nem tudnál
2021. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem elégít ki tisztességesen a pasi, azért nem szakítok.

Megpróbálok a kapcsolaton belül megoldást keresni. Esetleg elfogadni, hogy egyéb kvalitásai miatt lemondjak a jó szexről. Ebből lesz az, hogy frusztrált hisztérika leszek, mindenért kötözködök, nem érzem magam szeretettnek, elhidegülünk egymástól, nem tudunk/akarunk már a problémákról beszélni, a szex már rég a kanyarban sincs... Na és AKKOR szakítok, a minden másért. De nem azért, mert nem elégített ki tisztességesen. Még ha mindennek ez is a forrása.


Szeretőt nem tartok, az nem az én világom.

2021. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!