Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a gond, ha a párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond, ha a párkapcsolat építési törekvéseim már az első randi előtt kudarcba fulladnak?

Figyelt kérdés
Többször hívtam akár ismerős, akár félismerős akár ismeretlen lányokat randizni, de soha nem jöttek el. Ugyan a randikon is kiderülhetnek hibáim pl., hogy nem vagyok gazdag, nem vagyok sikeres az életben, még a szülői házban élek 28 évesen. De ezeket a lányok nem tudják egyből. Miért nem jön el egy se randizni velem vajon? Úgy azért tisztességesebb lenne, ha az után derülne ki, hogy nem egymást keressük.

2021. okt. 8. 06:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Egy vesztest viszonylag messzirol fel lehet ismerni
2021. okt. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kialakult egy értelmes beszélgetés vagy kölcsönös szimpátia mielőtt randizni hívsz valakit? Milyen kapcsolat/kommunikáció van előtte, mielőtt megtörténik a randimeghívás?
2021. okt. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Külső vagy szar duma , vagy mindkettő
2021. okt. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Baaar photoshopolni mindent is lehet


Szar duma

2021. okt. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a tisztességes, hogy nem rabolják az idődet, hanem nyíltan megmondják, hogy nem érdekled őket.
2021. okt. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Beszélgetés az szokott lenni. Kölcsönös szimpátia az ritkán alakult ki sajnos.
2021. okt. 8. 08:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért kérdeztem, mert élőben már pár mondat után érezni lehet azért, hogy szimpatizál veled a másik, neten is, ha nem egyszavas válaszokat ad, hanem kifejti, visszakérdez, abból látszik, hogy érdekled valamennyire, akár személyesen is megismerne. Ha ezek nélkül hívod el, sok csalódás érhet. Inkább arra koncentrálj, hogy meglegyen a kölcsönös szimpátia, jó beszélőkéd legyen és határozott de kedves fellépésed. Ha valaki szimpatikus, először bókolj neki, ha veszi a bókod, térj rá, hogy felkeltette az érdeklődésed, ha erre is pozitívan reagál konkrétan rátérhetsz, hogy szeretnéd megismerni. Ennek pár mondatból egyértelműnek kell lenni, aki nem vevő rád, a közeledésedre, az úgyis érződni fog a finom utalásokból, azt szerintem nem érdemes tovább erőltetni, csak zaklatásnak éli majd meg. Ha valaki figyelmét felkelti a kinézeted és a fellépésed, az úgyis úgy fog válaszolni.

Pl. először megdícsérheted a kisugárzását, mosolyát, mondhatod, hogy mennyire jó látni, ha egy lány ilyen mosolygós, életvidám... bármi ilyen általános, vagy ha van valami konkrét, az még jobb. Ha erre érkezik egy kedvesnek szánt köszönöm, már jó, innen már csak eggyel kell tovább puhatolózni, közös pontot találni hogy pl. milyen hobbit szeret, milyen zenét hallgat, merre látogatna el a nagyvilágban, bármi, ami TÉNYLEG közös pont. Ha ez is megvan, és pozitív kicsengése van a beszélgetésnek, rákérdezhetsz, hogy szeretnéd megismerni, ő is benne van-e. Ez pár üzenetváltás, élőben pár mondat, pár perc beszélgetés után kiderül, hogy esélyes-e. Szerintem a lényeg, hogy el tudsz-e beszélgetni valakivel, mintha kötetlenül beszélgetnél, ne érződjön ez a görcsös, izzadságszagú nyomulás. Ehhez kell egy kis önbizalom, ahhoz meg az, hogy tudd lazán venni az ismerkedést és akár az elutasítást. Ha aktívan keresel, úgyis találsz valakit, akivel el lehet indulni, ha megvan pár közös pont.

2021. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg észre sem veszed, de van egy lánytípus akit kiszemelsz magadnak. (Nem arra gondolok, hogy 162 cm, barna haj, hanem a személyiségükben van valami közös vonás.) És annak a típusnak a te típusod nem jön be.
2021. okt. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Abban igazad van, hogy van egy ízlésvonalam. Én 195 cm magas vagyok, kicsit mackós. Viszont alapvetően a kis aranyos cuki lányok, a természetes szépségek jönnek be. Az agyonsminkeléstől, vagy az agyondekoltált már-már sarokról származó mások által dögösnek tarott nők nem hoznak lázba. A nagyon maszkulin rövid hajú lányok, akik inkább pasinak néznek ki sem jönnek be nekem. Bár egy barátom mondta egy hoszabb hajú lányra, aki nekem bejött, hogy nagyon fiús. Pl. anyukám sose sminkelt semmit se, és túlzottan határozott nő, szerintem ezért tetszene az aranyos kedves, de sminkeletlen lányok inkább nekem.
2021. okt. 8. 09:59
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

parkapcsolatot nem az elso randi elott kell elkezdeni epiteni. ha meg a randira se mennek el, akkor hova akarsz kapcsolatot epiteni?

nem random lanyokat kell elhivni, akik elotte semmi jelet nem adtak, hogy tetszel nekik, hanem olyat, akivel mar volt kis flort, keresitek egymas tarsasagat, megvan a szikra ugymond. akkor nem fog nemet mondani.

2021. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!