Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális hogy az első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy az első randi után még nem tudom szeretnék-e vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Bennetek mikor fogalmazódott meg hogy ez az amit kerestek?

Volt veletek ilyen?

Őszintén a külső volt az ami egy kicsit negatív csalódás volt az első randin. Ne értse félre senki, de mindenkinek vannak preferenciái.

Idővel ez változhat?

Vélemény?



2021. okt. 9. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha külsőre nem jön be, akkor kár tovább erőltetni szerintem.
2021. okt. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális, hisz csak randiztok, se te, se ő nem köteles rögtön elköteleződni. Tapasztalataim szerint aki elsőre nem jön be külsőre, később se fog valószínűleg.
2021. okt. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első randi nemis perdöntő de azért ha nem kaptok egymásra idővel sem akk felejtős. Első benyomásra milyenek voltatok egymásnak?
2021. okt. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális. Amúgy a külső nagyon kényes téma, mert ha NAGYON nem az eseted, NAGYON nem jön be, akkor ne hitegetsd, ne menj második randira. De ha nem reménytelen, nem tragikus a megjelenése a te egyeni megítélésed szerint, csak ez-az nem tetszik rajta, de tetszik viszont más rajta, akkor érdemes lehet még randizni, ugyanis akit megszeretsz, azt szebbnek látod, mint azt jól tudjuk.

Én pl. exemet dögösnek találtam első randin, pedig nagyon átlagosnak találtam később. Volt egy plátói szerelmem, akit sosem találtam igazán jó pasinak, de nem érdekelt, mert vonzott. De vele nem lett semmi, az idősebb nőkre bukott. Aztán a jelenlegi pasim meg olyan, hogy eleinte volt rajta, ami taszított, de más meg tetszett. Összejöttünk, és ma már dögösnek találom. Persze változott is, jobb lett a haja, a ruhái. Nem tökéletes, vannak előnytelenebb részei, és? Kinek nincsenek?

Szóval mikor első randin nem jón be külsőre a partnered, mindenképp érdemes mérlegelni, hogy mennyire nem jön be.

2021. okt. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is annyira a külső, mint inkább az összkép, a kisugárzás (hang, stílus, gesztusok, mimika) a döntő nálam. Volt olyan, hogy annyira taszított a férfi kisugárzása (pedig külsőre az esetem volt), hogy el nem tudtam képzelni vele bármit.

De olyan is volt, hogy az első találkozáson nem fogott meg, sok minden zavart benne, de nem taszított kifejezetten. Neki adtam esélyt, volt második randi és akkor már megjött a vonzalom is.

2021. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj,ismerkedtek csak. A vonzalom ritkán alakul ki olyan elsöprő erővel, de ilyenkor is hagyni kell magatoknak időt rá megismerd a másikat s minél többet beszélgettek, vagytok együtt jössz rá a másik mennyire fog meg, milyen is igazából.
2021. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Számomra az az "érdekes", ha valaki a legelső randi után közli, hogy "itt most mindennek el kell dőlnie". A romantikus filmek azt az illúziót kelthetik, hogy "szerelem első látásra", "a legeslegelső randin kialakul a hatalmas életreszóló szerelem meg az eufória".

Nem tudom: mi van amögött hogy "nem jön be", beszélgessetek, ne eröltessetek semmit és majd meglátjátok a kapcsolat alakulását.

2021. okt. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!