Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmincasok, ha összejöttök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincasok, ha összejöttök valakivel, megnézitek a facebookját mielőtt randiznátok, vagy mielőtt komolyabb kapcsolatot alakítanátok ki vele? Férfi, vagy nő vagy? Miért nézed, vagy nem nézed meg?

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 15:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor nem én vagyok "UFO".
2021. okt. 18. 09:24
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
akinek tele van szemetelve a közösségi oldala az álltalában kisebbségi komplexusban szenved és mindig a középpontban szeretne lenni.
2021. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen megnézem, sőt nyomozok is kicsit utána, amennyire belefér a legális/etikus keretekbe. Nagyon sok red flag van, amelyeket jobb mihamarabb meglátni, hogy megkíméljem magamat a felesleges köröktől. Ha valaki hülyeségeket vagy gázos fotókat posztol, túl sok ismerőse van fészen, túlzottan aktív, túl sok személyes infót oszt meg, primitívségeket lájkol vagy követ, idétlen profilképet rak fel, és még sorolhatnám... Ezek nagyon sokat elárulnak egy illetőről (pl. alacsony IQ), és mind arra figyelmeztetnek, hogy jobb hagyni őt, mert úgysem illenénk össze.
2021. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
+Ja és 31N vagyok (#13).
2021. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%

Én meg a

12-es 29f. Te is valami calambo flashben élsz.

2021. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!