Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debrecenben ki lehet fogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben ki lehet fogni normális nőt aki nem a Tinderen éli ki, a nagyképű komlexusát?

Figyelt kérdés

Itt BP-en csupa egyforma nőt látok, jobbnál jobbakat, főleg a Tinderen és már herotom van tőlük. Nem győzöm balra húzni őket, és kevés a természetes szép nő sajnos.


Magamról tudom, hogy esélyem sincs egy gyönyörű nővel szemben.

Nem is igazán szeretnék olyan kapcsolatot ahol ismételten én szeretem jobban az illető nőt, és ez nem kölcsönös.


Munkatársaim robdábnál rondábbak a pénzükkel és a nagyképűséggel, szereztek állom nőt. Sokszor csak lesek, hogy ezt hogy….


Aztán rájövök a pénz, Humor, beképzeltség, más megalázása az valami olyan amit a nők szeretnek .


Meg nem akarok Diplomás nőt, az az a fajta akit a szülők befolyásolnak 40 éves koráig…



Legutóbbi kapcsolatokat is ez tette tönkre.



2021. okt. 21. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak Győrben.. de ez megint egy troll kérdés..
2021. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Neked ezzel a hozzáállással sehol nem lesz barátnőd!
2021. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Egy szép lánynak vagy nőnek nincs "nagyképű komplexusa" attól hogy te nem kellesz neki. Te nézed le az összes lányt. Ostoba előítéleteid vannak. Ember... gondolkodj már.

Az ilyen mint te mindenkinek taszító!

2021. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

fuj diploma, fuj humor!

remelem, csak trollkodsz.

2021. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Korrigálnám a 3-as válaszomat. Nem kell oda a 'szép'. Semelyik lánynak vagy nőnek nincs azért semmilyen komplexusa hogy ez a tahó nem kell nekik.
2021. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Az emberi kapcsolatoknál aki az első mondatában a diplomájával kérkedik, az elmehet a jó büdös francba!

A diploma a későbbiekben lehet mérce, de ezzel beköszönni garantált bukó!

Majdnem olyan, mint ha a "nagy farkaddal" akarnál beköszönni...

Ilyen nyitószöveg után egyikre sem vagyok kíváncsi!

2021. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Győrben, Debrecenben.. Teljesen mindegy hol élsz. Az a baj a farkaddal gondolkodsz, ha már rádmosolyog egy nő, már oda meg vissza vagy érte függetlenül attól, hogy nem ismered. Nemtudod sunyi-e(elég sok van) sajna. Aki nyomul nyugodtan kezeld előítéletekkel, nehogy lehúzzon, a hátad mögött pedig félreqrjon mással. Én befejeztem a nőzést, de ez nem publikus. Ez senkire nem tartozik, mert nem is akarok magyarázkodni a miértekre. Az okait és érveit én tudom. Élek, gyarapodok, a piócákat pedig elfelejtettem egy életre. A céljaimat elértem egyedül is. Van egy kecóm, egy jó állásom.. Nyugodtság vár otthon és szabadság. Ez az érzés, felülmúlhatatlan.
2021. okt. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell Diplomás nő, nekem van egy jó szakmám és egy álmom, hogy vállalkozást csinálok.


Egy Ilyen nőtől csak azt hallgatnám, mennyire jó az iroda és ma hány melóst a porig alázott, csupán azért mert jól esett neki, és így éli ki a piros napjait.

Meg a főnöke milyen jó fej stb.



Meg alapból engem hidegen hagyna, hogy többet keres nálam… de őt ez belülről őrölné és a szülei is rátennének ezzel minden egyes nap.


Volt egy ilyen kapcsolatom sajnos a szülei miatt ment tönkre.

2021. okt. 22. 05:32
 9/12 A kérdező kommentje:
7# már nem
2021. okt. 22. 05:32
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A kevésbé szép nőknek is ugyanúgy csak a jóképű, magas, kigyúrt, gazdag pasik kellenek.
2021. okt. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!