Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem egy nálam pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy nálam pár évvel idősebb pasinál, aki sokkal előrébb tart az életben mint én?

Figyelt kérdés
Sikeresebb a munkában.. stb

2021. okt. 21. 22:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

8

Egy férfi egy nőn csak pénzt nyerhet???


Kerdező, ne foglalkozz vele!

Az en párom 18 evvel idősebb, 2 éve vagyunk együtt, és most kérte meg a kezemet, én még főiskolára járok, ő meg már a saját cégében tevékenykedik, teljesen jól megvagyunk!

2021. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%
11. 18 évesen neked is van eszed hozzá menni a gazdag férfihoz .. Majd vissza sírod az éveket .
2021. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
#11 nőn csak vesziteni lehet pénzt.
2021. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

12

Nem 18 vagyok, hanem 21! Mit sírok majd vissza?

Ahha...🤨

Szerinted az lenne az élet, hogy hozzád hasonló, lúzer, csődtömeg, csóró férfiakkal bulikázok/dugok, és minden hajnalban, alkohol okozta deliriumban hányok valamelyik szorakozóhely előtt?

Hát köszi, nem! Sokkal boldogabb vagyok attol, hogy egy ÉRETT GONDOLKODÁSU, nornalis ferfi mellett hajthatom álomra a fejemet, aki szeret, vigyáz rám, és mindent megad nekem mind erzelmileg, mind belső értékek terén, mind pedig egzisztenciálisan, és már szeretné elkotelezni magát! Egy korombeli férfi még bulikázni akar, nem akar sem elköteleződni, sem gyereket, illetve max megdugni, mert jól nézek ki!

- Ahha...tényleg, győzz meg, hogy a masodik verzió vonzóbb számomra! Jah bocs, nem, ez csak neked vonzó, es csak te jársz jól vele

2021. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%

Szerinted az lenne az élet, hogy hozzád hasonló, lúzer, csődtömeg, csóró férfiakkal bulikázok/dugok"


Nem vagyok csőd tömeg sem alkoholista. Viszont neked komoly problémáid vannak ,ha ennyi agresszió van benned azért mert nem találsz egy gazdag buta embert aki eltartson .

2021. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy itt mit írunk, mert mi nem ők vagyunk.
2021. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő*
2021. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

15

Tekintve h a 8as komment is én vagyok, melléttafaltál, nem tart el senki! Rengeteg mindent én intézek a cégeivel kapcsolatban. A válasszal ne fáradj, toroltem a kérdés kovetését

2021. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

A srác sikeres manager egy multinál, én meg pályakezdő vagyok..

Azt viszont tudom, h tetszem neki, de félek , h kilógnék a sorból

2021. okt. 22. 19:44
 20/20 anonim ***** válasza:

“XD Mondjuk ez eggyel jobb, de azért jó hogy ott van tartalékban a jól kereső férfi “

Orvosira járok , nem tudok mellette dolgozni. Ebben a szüleim teljes mértékben támogatnak . Apukámat is támogatták, amíg egyetemre járt és a mamámat is.( mindketten jogászok )

Nem tehetek róla , hogy van plussz egy lakásunk és autónk , amiket a rendelkezésemre bocsátottak.

2021. okt. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!