Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randira? Elhívjam egyáltalán? (meleg téma)

Figyelt kérdés

19 éves biszexuális srác vagyok, bár úgy érzem, inkább a fiúk felé húzok. Nemrég megismertem egy fiút, aki kicsit idősebb nálam és tudom róla, hogy meleg. És hát az az igazság, hogy eléggé tetszik nekem. Tudtommal nincs kapcsolatban. De egyszerűen nem tudom, hogyan hívjam el. Vagy, hogy elhívjam -e egyáltalán.

Sajnos szerelmi téren semmi tapasztalatom nincs. Két randinál még senkivel sem jutottam tovább.

Eddig mindenki elutasított, legyen az akár fiú, akár lány. Egyszerűen senkinek sem kellettem. És pont ezért félek most kezdeményezni. Mert nem hiányzik még egy elutasítás. És nem tudom mennyi esélyem lenne ennél a srácnál. Nekem az a megérzésem, hogy nem kifejezetten érdeklem őt. Az már más kérdés, hogy nem vagyok egy jó emberismerő és sokszor értelmezek félre dolgokat ilyen téren (magyarán a megérzéseim sz@rt se érnek).

Ti mit javasoltok? Elhívjam randira? És ha igen, akkor hogyan?



2021. okt. 31. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig ez pontosan az a készség, amit gyakorlással tudsz csak fejleszteni.

Ami tuti segít (ha férfi, ha nő az, akit el akarsz hívni randira), hogy elengeded a parázást.

Az elutasítástól való rettegés sugárzik kifelé, ha hiszed, ha nem. Benne van a testbeszédben, a kommunikációdban, mindenben. Önbizalomhiányt sejtet és ez nagyon nem vonzó senkinek.

Ezt a parát leépíted, sokkal több sikered lesz.

2021. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy lenne értelme elengedni. Ha nem paráznék is ugyanúgy visszautasítanának, ebben szinte biztos vagyok az eddig látottak alapján. Egyszerűen félek, hogy újfent hülyét csinálok magamból (ahogyan tettem azt minden alkalommal, amikor kezdeményeztem).
2021. okt. 31. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amitől félsz, az bekövetkezik. A félelem gondolata nem jó energiát sugároz. Tehát a magabiztosabb viselkedés, az elfogadás vizualizálása sokkal eredményesebb lehet a közeledés felé!
2021. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de az hogy elutasitanak attól meg nem csinaltal magadból hülyét. Azt engedd el. Az nem kudarc, hanem egy nem.


A ranfira hívottak, mondjuk negyede, elutasított.

A többi meg igent mondott

Tehát ha nem hívom randira, AKKOR csináltam volna hülyét magamból.

2021. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem próbálod meg, akkor biztos, hogy nem sikerül. Ha megpróbálod, akkor lehet, hogy sikerül, lehet, hogy nem. Ennyi biztos.


Esetleg, ha közös hobbival kapcsolatos programra hívod először és beszélgetés közben érinted a meleg témát megtudod, hogy reagál.

2021. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy szexpartnert... Egyszerűbb...
2022. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!