Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után mennyit beszélgettetek a másodikig?

Figyelt kérdés

Mármint milyen sűrűn?

Elég ha két három naponta írok rá a lányra vagy naponta? Esetleg még több vagy kevesebb? Nem akarom hogy úgy tűnjön hogy rátapadtam vagy micsoda..



2021. nov. 6. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Folyamatosan kb. Aki az első randi után csak azért ír rám, hogy megbeszélje a másodikat, azt általában lemondom, mert nekem ez nem tetszik. Sokkal jobban szeretem, ha valakivel elkezdünk valamit randin és utána tulajdonképpen azt folytatjuk írásban meg együtt találjuk ki, hogy mit csináljunk a második randin és oda is már úgy érkezünk, hogy csomó dolog van, amiről beszéljünk, mert előtte is dumálgattunk.
2021. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem tapadsz rá , ha keresed napi szinten. Ha vevő rá , akkor válaszolni fog, sőt keresni is akár. Így ismerkedtek két randi között is.
2021. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem egész életemben 2 randizós összejövesem volt, mind a kettő netes társkeresőről. Az elsővel folyamatosan beszélgettünk, randi után is közvetlenül, másnap még ő hívott el estére masodik randira :D

A másodikkal is folyamatosan beszéltem, közvetlen randi után is. Az elsővel 1 évig volt, a második a menyasszonyom. Szerintem azért érződik, ha egymásra talál két ember, ott nem kell játszmázni, hogy mikor lehet és mikor nem írni neki.

2021. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem sokat beszélgettünk, mert felmentünk hozzá szexelni.
2021. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk ugyanannyit, mint előtte?


Ha voltam randin, általában akkor írtam először a randipartnernek, mikor hazaértem és kb. annyit, hogy "hazaértem, a randi jó volt és kellemes - kis részletezés + ígéret, hogy másnap még írok róla - illetve megkérdezem, hogy ő is hazaért-e, esetleg ha volt téma a randin amiből maradt bennem kimondatlan gondolat akkor azt is leírom.


A taktikázást, "muszáj várni 2 napot" (ki se bírnám, ha jó volt a randi), dolgokat nem tudom elviselni. Aki ilyet elvár, azzal jobb is, ha hamar befejeződik ez az egész ismerkedés, mert semmi kedvem idióta elvárások és "kötelezően betartandó szabályok" világában élni az életem. Azt elég, ha az ember a munkahelyén megteszi - a magánéletben ne kelljen már.

2021. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%
Ha jó a partner, folyamatosan beszélgetni akartok. Ha nem, akkor meg minek második randi.
2021. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden napot végig dumáltunk és alig vártuk a következő találkozót
2021. nov. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!