Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők (25 alattaiak), ti hajland...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők (25 alattaiak), ti hajlandóak vagytok közösségi oldalon (fb, insta stb) ismerkedni, ha ott kezdeményez egy számotokra tetsző férfi?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért?

2021. nov. 7. 12:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha normális üzenetet ír, tetszik, és szingli vagyok, akkor persze.
2021. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha normálisan ír, szimpatikusnak tűnik a szavai és képei alapján (például látom, hogy vannak közös érdeklődéseink), akkor igen.
2021. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan kinottem a 25 éves korhatarbol, de volt, hogy ram írtak, de ugyan úgy megszivtam mint más esetben.

Úgyhogy nem ismerkedek így. Tavaly volt, hogy ram írt egy vad idegen, de normális stílusban. Neki valaszoltam lényegében egy bocs de nemet.

2021. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már csak élőben ismerkedek.

22/N

2021. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem, ha a swmmiből rámirkálnak valami szánalmas szép voltál és szeretnélek megismerni monológgal.


Ismerkedtem már meg úgy valakivel, hogy abban a csoportban, amiben aktívabb tag vagyok, kommentelgettünk és egy idő után úgy éreztük, hogy más erre nem kíváncsi annyira, ezért inkább chaten folytattuk. Vagy volt egy poszt, ami alá kommenteltem és az illető utána az adott témával kapcsolatban írt rám, ilyesmi. Ezek számomra is érdekes, értelmes beszélgetések voltak, amikből csak néhány üzenetváltással később lett ismerkedés. Azt gyűlölöm, mikor valaki egyből ismerkedni akar... Ember, azt sem tudod, hogy milyen vagyok, csak baszni akarsz a külsőm alapján, hogy kezdjek így veled beszélgetni?

2021. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!