Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket zavar ha egy férfinak nincsen jogosítványa? Ez szégyen ha nem sikerül?

Figyelt kérdés
Szóval járt tanfolyamra de úgy érezte nem neki való, béna volt és félt is. Ez nagyon gáz? Azt gondolnád hogy ez retardált és hagyjuk? Létfontosságú a jogosítvány?

2021. nov. 21. 17:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%
Számomra gáz lenne és hagynàm, de nem minden nő érzi így.
2021. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%
Gáz. Olyan fogyatékos, 70IQ-s orkok kapnak jogsit, akik csoda, ha írni és olvasni tudnak. Milyen az, akinek nem sikerült?
2021. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Azok inkább megveszik. Olyat is lehet.
2021. nov. 21. 17:20
 4/29 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Gáz! Hogyan viszed el a gyereket ovodába, iskolába? Egy nagybevásarlast nem tudsz megoldani. Egy ilyen pasira nem lehet számitani sem...eleve el sem tud jönni értem a randira. Rebdkivul illuzioronbolo, hogy mindenhova csak az én autommal tudunánk menni...nem beszélve a jövőről..hiszen gyerekem sem lehetne vele
2021. nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%

Nem fő szempont, de nagyon nagy plusz pont.

Valószínűleg próbálnám bátorítani, tanítgatni az illetőt, ha együtt lennénk. Nem tudom hosszú távon el tudnám-e fogadni, hogy nincs. Annak ellenére, hogy értem, hogy, ha fél, akkor veszett fejsze nyele a dolog. De az autó, hacsak nem Pesti az illető, olyan könnyebbség, amit nem pótol a busz. Tudom, mert sokat tömegközlekedek, ilyen benzin árak mellett lényegesen olcsóbb így, de még így is heti többször használom az autót. Még nagyvárosban sem könnyű kizárólag busszal megoldani, még úgy se, hogy csak a saját dolgaimat kell kilogikáznom. Ha ehhez hozzá veszem a gyerekekkel az óvoda, iskola, különórák miatti plusz utakat...

Összességében örülök, hogy páromnak van és jól és szívesen vezet.

2021. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
44%
4, már bocs, de minek kéne téged, mint első randis vadidegent furikázni? Gyereked se lehet vele? Miért nem, nem a jogsijával b@sz meg, idióta. Egyenjogúság van, furikàzd te a pasit akkor.
2021. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek a 4es válaszoloval! Mi a francot akar jogositvány nélkül? Hogyan akarsz így barátnőt? Mindig az én autómmal menjünk mindenhova???
2021. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
63%
2 Nekem diplomám van, de anno nem ment a jogsi és még nem próbáltam újra. Hülyeség hogy nagy összefüggésben lenne az intelligenciaszinttel, van aki szimplán nem jó az ilyenben és stresszel is rajta.
2021. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem létfontosságú. Nekem sincs. Bp.-n, belvároshoz közel élek, tömegközlekedésileg nagyon jó helyen - így felesleges pénzkidobás lenne, és amúgy sem tartom rá alkalmasnak magam (nincs jó térlátásom, könnyen elterelődik a figyelmem). 2 évente 1x hívok taxit, ha úgy kényelmesebb, egyébként meg BKV, ill. ha vidékre megyek, MÁV.

Ettől függetlenül azért kérdés, hogy hol él az illető (pl. azért egy vidéki kistelepólésen kisebb eséllyel tud valaki tartalmas életet élni jogsi nélkül), és tud-e máshogy közlekedni. Azt a típust jogsi nélküliként sem tudom elviselni, akinek nincs, és másoktól tarhál fuvarokat, anyuval-apuval-tesóval-haverokkal furikáztatja magát.

2021. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%
Nem, engem ez nem érdekel. Nekem sincs jogsim. Kocsim sincs.
2021. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!