Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők.Nektek számít hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Nektek számít hogy milyen karórát hord egy férfi? Ugye, nem mindegy hogy egy ezer forintos kínai, vagy egy több százezres- milliós presztízs karóra. Egész más körülmények közt él a két tulaj.

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 19:13
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
Pont nem érdekel, hogy milyen órát hord. Nem ezt nézem egy pasin.
2021. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
77%
Mi van azzal -mert ma már a többség ilyen- aki nem hord?
2021. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
73%
Egy szép óra amúgy nagyon mutatós és szexi tud lenni egy férfi csuklóján. De nem az a fontos hogy mennyibe kerül és milyen a márkája, hanem az, hogy ízléses legyen és az adott férfi stílusához illő.
2021. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén? Ha nem egy ötszáz forintos gagyit hord, amiről ordít, hogy műanyag arany festékkel, én nem tudok ezek között különbséget tenni. Nekem az 5000 forintos pont úgy néz ki, mint az 5 milliós.

A mai fiatalok többsége meg maximum okosórát hord. Azt meg ránézésre te se fogod tudni, hogy kp-ra vette, használtan féláron, vagy két évig fizeti a törlesztőt, esetleg otthon van neki még öt, és zsebből fizeti a hatodikat, ha lemerült az akksi.

2021. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
91%
Qrvára nem érdekel.
2021. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
11%

Ruha - autó - óra.


Rengeteget elmond a viselőjéről. Ráadásul a karóra, nem olyan mint a kocsi vagy a telefon, hogy bárki csóró részletre is megveheti, vagy kapja cégesen.

2021. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nem tetszenek a felvágós dolgok mert mindig az exem juttatja eszembe hogy neki millios nagyságrendű karórája volt, meg egyebek, nekem meg egy virágot se akart adni es egy étterembe sem vitt el soha, holott komoly szándékokról beszélt


Utálom már, illetve taszit az, amikor egy férfi egocentrikus. Es nem a nőre figyelmes hanem magát szereti csak kapcsolatban is.

2021. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
69%
En az arany rolexeket szeretem. Legyen rajta tobb is,hogy egyet adjon nekem ajandekba ismeretlenul elso randin.
2021. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
49%
Nem fontos nekik. A nők egyébként sem szoktak érteni az órákhoz (férfiak túlnyomó többsége sem, de köztük van pár óramániás, aki igen. Nők között nincs.)
2021. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
20%

9.-re.


Fenét nem!


A nők nem hülyék, lehet, hogy nem fogja tudni a pontos árat, referencia számot, típust, de a márkákat tudják. JLC, Omega, Panerai, Rolex, Longines, ezek ismertek.

2021. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!