Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ázsiai fiúk félénkebbek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ázsiai fiúk félénkebbek? Akár egyáltalán tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Randizni hívott egy ázsiai származású fiú. Nagyon tetszik és azóta már többször is randiztunk. Udvariasan viselkedik és eddig mindig ő kezdeményezte a további randikat. Sokat szoktunk beszélgetni. Tegnap felhívott a lakására és akkor kérdeztem tőle, hogy ugye nincsenek más szándékai, mert én még nem akarok lefeküdni. Biztosított róla, hogy nem tervez ilyesmit és tényleg csak főzött és beszélgettünk. Se csók nem volt, se más. Bevallom, azért nem ehhez a tempóhoz vagyok szokva. Nem akartam még szexelni, de egy csók már elcsattanhatott volna. Én is nagyon félénk vagyok és nem megy nekem a flörtölés. Ilyenkor most nekem kellene lépni? Vagy nem is tetszem neki csak nem mer visszautasítani?

2021. nov. 26. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nagy általánosságban elmondható, hogy az ázsiai férfiak konzervatívabbak, mint az európaiak, ha komolyan tervez veled, ne is számíts gyors tempóra. Annak idején randiztam kínai sráccal, pont azért nem lett belőle semmi, mert túl kimért, hivatalos volt, személytelennek találtam az egészet.


Ha te is szeretnél vele tervezni, ne is sürgesd a dolgot, mert kiesel a kosárból, ha könnyen kaphatónak ítél meg (ami náluk egyenértékű azzal a tempóval, ami nálunk a "normális").

2021. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!