Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én akarok túl sokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én akarok túl sokat?

Figyelt kérdés

2 hónapja chatelünk, randizgatunk. Minden rendben van, de egy valamin mindig fenn akadok, amikor egy nap egyszer kétszer ír csak vissza. Nyilván vannak napok amelyeket teljesen átbeszélgetünk, chatelünk, stb.

Mondtam ezt már neki is, de csak egy két napig tart a változás.

Én akarok sokat? Más kapcsolatokban is így megy ez? Milyen sűrűn írtok vissza egymásnak?



2021. nov. 27. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Nő vagy, ugye?
2021. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Így van
2021. nov. 27. 16:30
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Sejthető volt.

Nem akarok tőled semmi komolyat. Persze, van olyan, hogy az embernek egész napos programja van, de itt gondolom nem erről van szó. Keress mást, mert ő melletted még beszélget és talán találkozik is más lányokkal.

2021. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Foglald el magad! Semmi dolgod nincs? Éjszaka alszol, nappal dolgozol? Ha nem, akkor tedd azt és nem lesz feltűnő.
2021. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Ismerkedik, mással beszélget.

Most végülis együtt vagytok? Vagy csak találkoztok néha?

2021. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, én férfiként szoktam ugyanezt tapasztalni a nőktől :O

Hogy lehet ez?

36/F

2021. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Mert ráérsz és nem tudod magad elfoglalni.
2021. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
te akarsz túl sokat, még elég friss ez a dolog, és lehet, hogy sajnos valaki más is van a dologban aki miatt megoszlik a figyelme...ezt jó lenni tudni, mert ez igy nem fair sajnos...te már rajta pörögsz és ő vagy még nem tart érzelmekben ott, vagy van más....
2021. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem feltétlenül írkál másokkal és ettől függetlenül még nagyon is érdekelheted, csak éppen nem tud, vagy nem akar non-stop chatelgetni (én is utálok egyébként).

Az egyik exem szinte egész nap küldte meesengeren az üzeneteket, kb. már xarni sem tudtam nyugodtan elmenni (már bocs a trágár megfogalmazásért), mert folyton pittyegett a telefonom, ha meg nem válaszoltam pár percen belül, jöttek az "itt vagy, hol vagy", "mit csinálsz"-ok sorban. Volt, mikor már lenémítottam a telóm, annyira kivolt a nemlétezőm, mikor 1-2 óra múlva ránéztem, egy tonna üzenet, hogy hova tűntem, meg szomorúfejek hada...Baromi irritáló volt, pedig szerettem nagyon az illetőt, viszont rövid távon leállítottam ezt az "egész nap írogatunk egymásnak" dolgot. Szerencsére vette a lapot és normalizálódtak a dolgok.És ráadásul én vagyok a nő...

2021. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el, hogy nem körülötted forog a világ! Igen, dolgozik, munka után takírítás, bevásárlás, személyes ügyek intézése, stb. Az sem ritka, hogy ráun a folyamatos chatelésre és pihenteti kicsit.

Ne várd el, hogy egész nap ugorjon neked! Ha akarsz vele chatelni, írj neki egy darab üzentet azzal a szöveggel, hogy beszélgetnél, este felhívhatod-e.

2021. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!