Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Híresebb fiú? Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Híresebb fiú? Mit tennétek hogy megismerhessétek?

Figyelt kérdés

Adott egy bizonyos személy aki feltűnt a tvben. Már a műsor alatt is megtetszett, de nem akartam hogy azt higyje bármiféle érdek fűzne hozzá, így megvártam a végét.

Beszélgetett velem egy pár órát, direkt nem a műsorral kapcsolatban kérdeztem, illetve tök jól elbeszélgettünk☺️

Mondta hogy nem mindenkinek ír vissza, meg általában csak gratulálnak neki.

Engem meglepett hogy ennyire közvetlen, bár egy visszafogott fiú nagyon a hype és a külseje ellenére.

Mikor beszélgettünk elmondott pár privát infót.

Este elköszönt hogy lefekszik aludni, jóéjszakát kívántunk és ennyi.

Én szeretném őt megismerni, közelebb kerülni hozzá de nem hiszem hogy kezdeményezne. Mit tennétek ebben a helyzetben?



2021. nov. 28. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményeznék.
2021. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Megtettem tegnap, beszéltünk is elég sokat.

De szerintem csak egy “rajongót” lát bennem😃

Nem tudom sajnos mivel írhatnék rá, hiába volt témánk.

Bejelölhetett volna, bármi

2021. nov. 28. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Pumped Gabo?
2021. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Haha🤣

Teljesen más karakter.

A visszafogott és normális jelző nem épp ő 😃

2021. nov. 28. 23:14
 5/9 anonim ***** válasza:
X-faktoros?
2021. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, de teljesen mindegy ez most a kérdés szempontjából:)
2021. nov. 28. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mondta hogy nem mindenkinek ír vissza"

Szóval vagy mindenkinek ezt mondja vagy tetszettél neki és visszaírt. Ha már vetted a kezdeményezést és ráírtál folytasd és hívd el valahova

2021. nov. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hívd el társaságba esetleg...? Vagy nem vagy előadó te is és nem lesz egy bemutatód?...
2021. nov. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy féltékeny típus akkor hajrá. Ha el tudod viselni, hogy többen írnak neki, vagy felismerik az utcán stb. Idő után rámehet a kapcsolatra is, főleg ha már befutott róksztár :D
2021. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!