Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Szerintetek lehetne valaha esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy szaktársam az egyetemen, aki mostanában nagyon elkezdett tetszeni, de nem hiszem hogy ez kölcsönös lenne. Sajnos még nem volt alkalmam megismerni őt, mert mindkettőnknek megvan a saját kis társasága.

Egyébként néha szoktunk egy busszal járni, de én sokkal előbb leszállok mint ő, és itt is az a probléma, hogy ő is meg én is mindig valakivel együtt vagyunk, úgyhogy itt se lenne rá alkalom, hogy esetleg beszélgethetnénk.

Azt figyeltem meg, hogy néha szokott nézni, de amikor észreveszem mindig elkapja a tekintetét. Pont egy ilyen eset kapcsán történt az, hogy egyik pillanatról a másikra azt éreztem, hogy valamiért nagyon tetszik nekem, pedig előtte sose gondoltam rá úgy. Nem is igazán a tipikus esetem, de valahogy még is tényleg egy szempillantással ez megváltozott.

Nem tudom mi értelme volt annak, hogy ezt most ide kiírtam, de hátha más is jár/járt már ugyan így

20/L



2021. dec. 1. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Tudod nevét??? Facen bejelöl ráír. Ha megy a beszélgetés, randira invitálod.
2021. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom a nevét, de már mindegy🤷🏽‍♀️ Megtudtam, hogy van barátnője, szóval így már nem számít
2021. dec. 2. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!