Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég ritkán jutottunk el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ritkán jutottunk el eddig randizni a barátommal, és ez most is meghiúsult. Jogosan vagyok kiakadva emiatt?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk, és elég sokat. Ő általában éjszakás, és pedig napközben dolgozom. Most mégis úgy alakult, hogy egyszerre végeznénk, úgyhogy megbeszéltük, hogy utána atmegyunk hozzám. ( valószínűleg meg is történt volna az első együttlétünk) viszont őt másfél órával mégis hamarabb elengedték, és elment haza.

Igaz, hogy én mondtam neki, hogy ne várjon rám másfél órát ha ez kényelmetlen, de ő azonnal egyetértett, és hamar le is lépett. Ti mire gondolnátok ebben az esetben?



2021. dec. 8. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te mondtad, hogy ne várjon 🤷‍♀️
2021. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne is haragudj, de a Tüskevárban viselkedik így Gyula a történet elején. Te ajánlod fel neki, és ha elfogadja, akkor ő a szarember. Vagy mit vártál? Azt, hogy leüti az ajánlatodat és inkább vár másfél órát? Ha alapból ezt akartad, akkor minek ajánlottad fel?


Ebben mi a logika?

2021. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Így van. Csak azt gondoltam h első alkalomkor valahogy... Lelkesebbek a ferfiak?
2021. dec. 8. 19:16
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szar ember. Nagyon szeretem. Inkabb csak úgy érzem, hogy ő nem szeret annyira mint én őt
2021. dec. 8. 19:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Te mondtad, hogy ne várjon, akkor mit lepődsz meg, ha elfogadja a javaslatod?

Messze lakik a munkahelytől és tőled, hogy miután haza ment, nem látogatott meg?

2021. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem, csak utólag belegondoltam, hogy én akár 3 órát is vártam volna rá fordított esetben. De igazatok van
2021. dec. 8. 19:29
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

6.


És ha ő felajánlja, hogy ne várj 3 órát, mert az sok és fáradt is vagy, akkor is kivárnád, vagy örülnél, hogy gondol rád, empatikusan, hogy ne rohadj kint annyit?


Még mindig nem értem a logikát emögött. Ez valami ilyen értelmetlen önfejűsködés?

2021. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondj olyat amit nem gondolsz komolyan.

Arra vágytál volna, hogy epedve várjon érted másfél órát a munkahelyen, akkor ezt kellett volna mondanod.

Ez csak a mesében működik, hogy a lány szemérmesen haza küldi az udvarlót, aki hősiesen ott marad.

Nézd a jó oldalát, a pasi azt csinálja amit mondasz neki. Nem írja felül, nem csinál úgy mintha jobban tudna nálad hogy te mit akarsz.


Az ilyen nagy romantikus gesztusos pasik később mindent eldöntenek helyetted.

2021. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Nics az a punci amire munka után órákat várnék. Hétvégén órákat utaznék.
2021. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát ha rám egy "punciként" tekint amiért órákat kell várni, akkor külön kérném, hogy ne várjon semennyit, sőt lehetőleg végleg hagyjuk egymást békén :D
2021. dec. 8. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!