Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy (laza ismerős) férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy (laza ismerős) férfi elhív, hogy együtt vásároljunk, nézelődjünk (bevásárlóközpont, nem élelmiszerüzlet), az vajon randi vagy csak szimpla baráti találkozó (szándéka szerint)?

Figyelt kérdés
Nem ismerjük egymàst még igazán, egy FB csoportban (nem társkeresős) ismerkedtünk össze, egy városban lakunk), apróbb baráti szivességeket tett, eddig 2szer láttuk egymást, néhányszor írtunk. Jövő hétre elhívott az egyik "plázába" shoppingolni. Vajon közeledni szetetne, vagy csak barátkozni? Férfiak válaszát várnám elsősorban. Köszönöm. (Én 36 N, ő 40 körüli F)

2021. dec. 11. 19:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy délelőtti program, és értem jön kocsival (nem ott találkozunk).
2021. dec. 11. 19:32
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik lehet. Sőt, az is, hogy még csak nem is barátkozás a célja, hanem csak segítség, tanács kell neki ruhavásárlásban, vagy hogy milyen ajándékot vegyen a családtagjainak.
2021. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem haverkodok nőkkel, de nem is szarakodok ködös dolgokkal. Ha akarok valamit megmondom... Gondolom ő is kiböki majd mit akar. (férfi nézőpont)
2021. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félig-meddig randi egy ilyen, ha nincs is kimondva. Tekintsd próbarandinak. Ha jól elvagytok együtt, beszéljetek meg egy igazit. 🙂
2021. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit vásároltok. Kütyüket nézegettek vagy belebújsz egy miniruhába a próbafülkében és megmutatod milyen jól festesz benne?
2021. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utána ebédeljetek meg valahol, akkor tudtok dumcsizni. Valamelyik irányba billenni fog a szimpátia is a bevásárlás után.
2021. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megvolt már a vásárlós randi?
2021. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, és nagyon jól sikerült.
2021. dec. 15. 11:34
 9/9 anonim ***** válasza:

De jó :)

Mit próbáltál fel?

2021. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!