Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha jó pasi lennék akkor a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó pasi lennék akkor a nők is kezdeményeznének nálam akár ismeretlenül is?

Figyelt kérdés

Élőben sosem kezdeményeztem, maximum buliban. Voltak sikerek, sokkal több siker, mint kudarc. Inkább neten kezdeményezek, társkeresőkön. Sokszor buszmegállóban nézzük egymást pár csajszival, vagy utcán, de nem szoktam odamenni hozzájuk.


26F


2021. dec. 12. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Jó pasiknál is ritka. A magyar nők ebben eléggé rosszak.
2021. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Például egyik trafikban dolgozik egy fiatalabb lányka, aki alapvetően nem az a nagy mosolygós. De amikor bent vagyok nála, fülig ér a szája. Az előttem vásárlóknál meg totál unott arccal húzza le a termékeket. Facen likeolgat mindig, szóval ez mondjuk vehető szimpátiának részéről? Egyébként sosem beszélgettem vele bővebben.
2021. dec. 12. 19:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ez már simán.
2021. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Nehéz ezt pontosan meghatározni, szóval a százalékokat ne értsétek szó szerint, de mondjuk a férfiak felső 10%-a azok akiknél viszonylag gyakran akár (=évente többször) kezdeményeznek is csajok, mert vannak olyan jó pasik. De mondjuk a felső 20-30% (a 10, illetve 20-30 közti rész), akik még mindig okés, valamennyire jó pasik, de azért annyira nem, hogy rájuk hajtsanak csajok. Viszont sokan megnézik őket is nyilván.


Szerintem te pont ez a kategória vagy, hogy egész jó pasi vagy, de azért annyira mégsem szívdöglesztő, hogy próbálkozzanak nálad csajok rendszeresen. Ha lenne benned tökösség, kezdeményezőkészség, akkor egyébként jó lehetnél így is most a nőknél, ahogy vagy (külsőre), de hát úgy néz ki ezek most hiányoznak belőled.

2021. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Áh lehetsz te top 5%-ban is, ha mondjuk nem vagy szociális alkat és nem fordulsz meg sok ember között. Nem lesz nőd akkor se.
2021. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Én egyszer sem kezdeményeztem még, nincs az a férfi, akinek udvarolnék.
2021. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bem.
2021. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem*
2021. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az a ritka 0.000001 % akire anélkül is rá megy egy nő ,hogy még csak rá sem néz a pasi..
2021. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Èn nem kezdemènyeznèk senkinèl sem.
2022. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!